Mraauuu [ Pretorianin ]
Warhammer-pytanie
Mam pytanie odnośnie Sióstr Bitwy:
Jak się zbiera punkty wiary? Mam tam na górze ten wskaźnik, ale on się w ogóle nie uzupełnia. O co chodzi?
radeon2400 [ Konsul ]
człowieku samouczek se odpal i po kłopocie