GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warhammer-pytanie

01.08.2009
12:54
[1]

Mraauuu [ Pretorianin ]

Warhammer-pytanie

Mam pytanie odnośnie Sióstr Bitwy:

Jak się zbiera punkty wiary? Mam tam na górze ten wskaźnik, ale on się w ogóle nie uzupełnia. O co chodzi?

01.08.2009
13:16
[2]

radeon2400 [ Konsul ]

człowieku samouczek se odpal i po kłopocie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.