GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Canon Pixima MP600

01.08.2009
11:25
[1]

ANTONIO007 [ Chor��y ]

Canon Pixima MP600

Mam urządzenie wielofunkcyjne ..... I jest taki problem że mam tylko jedną pełną farbe a reszta jest pusta Ja myślałem że w takim wypadku będe mógł przynajmnie sobie coś zeskanować ale nic z tego Cały czas piszę że farby są puste naciskam różne guziki ale to nic nie daje Ma ktoś jakiś pomysł?

01.08.2009
11:34
[2]

draczeek [ Kjerofca Bąbofca ]

to źle myślałeś :)

kupowanie tanich drukarek/urządzeń wielofunkcyjnych zazwyczaj kończy się wyrzuceniem jej na śmietnik ze względu na absurdalne koszty utrzymania.

hp ze swoimi tanimi produktami prowadzi podobną politykę.

frajerów nie brakuje

edit:
z tego co widze to wcale nie była tania


kup tusz i po problemie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.