
PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]
Nie da sie wlaczyc komputera...
Elo ;P
Mam duzy problem z komputerem.
Gralem sobie wczoraj w pesa 2009 i gdy chcialem se wlaczyc Xfire'a to nagle zawiesil sie komputer.
Zresetowalem go gdy nagle zaczely podczas ladowania systemu pojawiac sie zolte kropki i litery Ś oraz $.
Wlaczylem sobie Mozille i pochodzilem po stronach 5 min gdy nagle ekran zaczal byc czarno-zolty.
Pozniej zrobilem formata systemu i nic nie pomoglo poniewaz rowniez sie komputer zawieszal.
Gdy wlaczylem wieczorem ostatni raz komputer go sie w ogole nie dalo wlaczyc i jak go wlaczylem to sam sie resetowal.
Chce wiedziec czy to zalezy od karty graficznej i czy dam cos rade zrobic samemu czy najlepiej odrazu go wyslac do naprawy ;P I czy ktos spotkal sie z podobnym problemem
Z gory dzieki za odpowiedz.
faner [ Druid Ewenement ]
Sam tak miałem, to wina uszkodzonego procka, lub kości ramu.
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Że tak powiem, zjebałeś sobie procesor. Karta graficzna raczej nie.
nagytow [ Firestarter ]
Procek, RAM albo grafa. Niekoniecznie uszkodzone, moze cos sie przegrzalo. Wlacz kompa dzis i zobacz czy po nocy sie odpali.
fajny Książę [ Capo ]
A jakiś BSOD nie mignął Ci?
gracz12301 [ Senator ]
Najprawdopodobniej to proc albo ram Ci się uszkodził.Musisz wymienić.Najlepiej zanieść do serwisu.
PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]
nagytow -->> sprobuje jeszcze pozniej wlaczyc ponownie kompa
fajny ksiaze --->> tak gdy zawiesil mi sie pes to wlasnie mi sie pokazal BSOD ...