GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nie da sie wlaczyc komputera...

01.08.2009
11:22
smile
[1]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

Nie da sie wlaczyc komputera...

Elo ;P

Mam duzy problem z komputerem.

Gralem sobie wczoraj w pesa 2009 i gdy chcialem se wlaczyc Xfire'a to nagle zawiesil sie komputer.
Zresetowalem go gdy nagle zaczely podczas ladowania systemu pojawiac sie zolte kropki i litery Ś oraz $.
Wlaczylem sobie Mozille i pochodzilem po stronach 5 min gdy nagle ekran zaczal byc czarno-zolty.
Pozniej zrobilem formata systemu i nic nie pomoglo poniewaz rowniez sie komputer zawieszal.
Gdy wlaczylem wieczorem ostatni raz komputer go sie w ogole nie dalo wlaczyc i jak go wlaczylem to sam sie resetowal.

Chce wiedziec czy to zalezy od karty graficznej i czy dam cos rade zrobic samemu czy najlepiej odrazu go wyslac do naprawy ;P I czy ktos spotkal sie z podobnym problemem

Z gory dzieki za odpowiedz.

01.08.2009
11:32
[2]

faner [ Druid Ewenement ]

Sam tak miałem, to wina uszkodzonego procka, lub kości ramu.

01.08.2009
11:48
[3]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Że tak powiem, zjebałeś sobie procesor. Karta graficzna raczej nie.

01.08.2009
11:52
[4]

nagytow [ Firestarter ]

Procek, RAM albo grafa. Niekoniecznie uszkodzone, moze cos sie przegrzalo. Wlacz kompa dzis i zobacz czy po nocy sie odpali.

01.08.2009
11:53
[5]

fajny Książę [ Capo ]

A jakiś BSOD nie mignął Ci?

01.08.2009
11:58
[6]

gracz12301 [ Senator ]

Najprawdopodobniej to proc albo ram Ci się uszkodził.Musisz wymienić.Najlepiej zanieść do serwisu.

01.08.2009
12:00
[7]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

nagytow -->> sprobuje jeszcze pozniej wlaczyc ponownie kompa

fajny ksiaze --->> tak gdy zawiesil mi sie pes to wlasnie mi sie pokazal BSOD ...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.