GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Głośniki od wieży blisko laptopa??

01.08.2009
09:52
smile
[1]

Tomal_P [ Legend ]

Głośniki od wieży blisko laptopa??

Chciałem się spytać czy głośniki od wieży mogą stać blisko laptopa? Bo słyszałem że że ekran może się namagnetyzować czy coś tam.

01.08.2009
09:56
[2]

wysiak [ Legend ]

Moga. Przeszkadzac to moglo lata temu, ekranom crt - nieekranowany magnes w glosniku mogl odchylac wiazke rysujaca obraz. W lcd nic takiego nie ma. Zaraz pewnie ktos wyskoczy z dyskiem, to od razu uprzedze - standardowe glosnik z wiezy/miniwiezy jest sporo za slaby, by z odleglosci mu zaszkodzic.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.