GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Blizzard cd-keye

01.08.2009
08:54
[1]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Blizzard cd-keye

Witam mam pytanie czy takie aukcje z cd-keyami do gier blizzarda są bezpieczne? Mam zamiar sobie coś takiego sprawić i chcę być pewny czy po miesiącu nie będzie żadnych problemów.

01.08.2009
09:10
[2]

.:Jj:. [ Legend ]

Tak.

01.08.2009
09:17
[3]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Oczywiście, zresztą spójrz na komentarze - zero negatywnych.

01.08.2009
09:19
smile
[4]

BzArEx [ Pretorianin ]

Wszystko jest ok. Sam kupiłem i to nie raz u tego sprzedawcy. POLECAM!

01.08.2009
09:20
[5]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Okej dzięki, jest może coś takiego z dodatkiem frozen throne ?

Edit.

okej już znalazłem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.