żbike [ Generaďż˝ ]
Mam takie pytanie
Czy do tego urządzenia da się podłączyć Wii do monitora lcd i czy da się go podłączyc do przejściówki s-video- czincze ?
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Najlepiej byłoby gdybyś się zapytał sprzedającego :)