GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam takie pytanie

01.08.2009
01:30
smile
[1]

żbike [ Generaďż˝ ]

Mam takie pytanie



Czy do tego urządzenia da się podłączyć Wii do monitora lcd i czy da się go podłączyc do przejściówki s-video- czincze ?

01.08.2009
08:13
smile
[2]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Najlepiej byłoby gdybyś się zapytał sprzedającego :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.