Dareczek85 [ Pretorianin ]
iPod Touch aplikacje
mam zrobionego jailbreak, zainstalowaną cydie, i na kompie aplikacje, dokładnie słownik, w formacie *.ipa. jakim sposobem moge teraz ten plik przeniesc na iPoda zebym mogl korzystac z aplikacji? dodałem go do biblioteki w iTunes, ale naciskam synchronizuj i nic sie nie dzieje... jak to się powinno zrobić?