GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

iPod Touch aplikacje

01.08.2009
00:19
[1]

Dareczek85 [ Pretorianin ]

iPod Touch aplikacje

mam zrobionego jailbreak, zainstalowaną cydie, i na kompie aplikacje, dokładnie słownik, w formacie *.ipa. jakim sposobem moge teraz ten plik przeniesc na iPoda zebym mogl korzystac z aplikacji? dodałem go do biblioteki w iTunes, ale naciskam synchronizuj i nic sie nie dzieje... jak to się powinno zrobić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.