GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nawigacja samochodowa - pomoc w wyborze

31.07.2009
23:12
smile
[1]

Robi27 [ Mes que un club ]

Nawigacja samochodowa - pomoc w wyborze

potrzebuje dosc szybko kupic nawigacje, a w necie jest tyle informacji, ze glowa boli.
Bedzie uzywana sporadycznie, nie potrzebuje bajerow i wodotryskow, zalezy mi na szybkim i sprawnym sprzecie, a przede wszystkim dokladnej mapie Polski
ktos pomoze??

31.07.2009
23:16
[2]

jasonxxx [ Szeryf ]

Ja używam Tom Toma, sprawdza się nieźle.
Na pewno są lepsze navi na rynku, ale zależy do czego Ci to potrzebne. Ja samochodem poruszam się głównie po Polsce i Stolicy, navi odpalam średnio raz-dwa na miesiąc i jeszcze mnie nie zawiodła.

Proste urządzenie, łatwe w obsłudze, od siebie polecam, choć specem w tej dziedzinie nie jestem.

31.07.2009
23:28
[3]

Robi27 [ Mes que un club ]

czesciej wykorzystanie do trasy, sporadycznie miasto
bardzie potrzebne bedzie zonie
licze wydac ok.600zl

chodzi mi tez o sprawdzone informacje jaki soft pod katem Polski bedzie najlepszy(dokladny)

01.08.2009
00:10
[4]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

na polske to chyba wygrywa automapa. ja uzywam i jestem bardzo zadowolony tylko Holek ciagle krzyczy "zwolnij! zwolnij!"

co do sprzetu to nie pomoge, ja mam w telefonie gps i uwazam to za najlepsze rozwiazanie, bo zawsze pod reka. mialem kiedys palmtopa z gpsem to zanim rozlozylem caly sprzet, podlaczylem wszystko to juz dojechalem.

kumpel natomiast kupil jaka mante easy rider (czy cos rownie zenujacego), wgralismy mu automape i hula po calej europie.

01.08.2009
00:13
[5]

Gangstah [ Masz bober? ]

Ja zainwestowalem w LArk Free Bird 35 czy jakso tak i jestem w 100% zadowlony, wgralem automape , wgralem suszarki i fotoraday i jest git, wszedzie prowadzi idealnie ! A kosztowala 240 zl, btw szybciej lapie sygnal niz tom tom za 500 zl


koniec jest blisko - zal , jak ty mozesz patrzec an telefonowy wyswietlacz , za male to gowienko przeciez

01.08.2009
00:18
[6]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Gangstah: wiesz, jak akurat nie ma zadnych grzybiarek przy drodze to patrze sie przed siebie a nie na gps. wzrok tez mam dobry, czerwone swiatlo juz z jakis 100 m widze, wiec i te strzalki co mi Holek rysuje jakos tam wypatruje... No i rozumiem co sie do mnie mowi...

da sie zyc!

01.08.2009
00:20
[7]

Gangstah [ Masz bober? ]

ja tam wole miec wiekszy ekranik ,bo sobie czaje kiedy jkais zakret zeby nie gnac tylko sie przygotowac :)

01.08.2009
00:20
[8]

wysia [ Senator ]

Gangstah --> Przeciez w tym Larku masz ekran zaledwie 3.5 cala (sa juz telefony z wiekszymi), o zalosnej rozdzielczosci 320x240 - telefony juz od lat maja wyzsze. Jak ty mozesz na to patrzec?

01.08.2009
00:21
[9]

Morbus [ TIR DRIVER_ SKYDIVE ]

ja uzywam MIO i jestem zadowolony - kupuj tylko i wylacznie palmtopa :P


Nawigacja samochodowa - pomoc w wyborze - Morbus
01.08.2009
00:24
smile
[10]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

No wlasnie gangstah masz farta ze mam Tytn II co ma 2,8" :) Glupi Touch HD ma juz 3,8"...

01.08.2009
08:57
smile
[11]

jasonxxx [ Szeryf ]

btw szybciej lapie sygnal niz tom tom za 500 zl

TomTom łapie sygnał praktycznie w momencie uruchomienia urządzenia, jak można szybciej?

01.08.2009
09:19
[12]

mirencjum [ operator kursora ]

01.08.2009
09:30
smile
[13]

faner [ Druid Ewenement ]

Mój dziadek używa tego Tom Toma z ty że w wersji czarnej.

01.08.2009
09:40
[14]

Mxx001 [ Legionista ]

najlepsza nawigacja to jest : nawigacja w glowie

01.08.2009
10:36
[15]

Robi27 [ Mes que un club ]

dzieki za pomoc, wybor padl na NavRoad NR460 + AutoMapa Polski XL 5.5, mam nadzieje, ze sie sprawdzi :)

01.08.2009
12:25
[16]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

01.08.2009
13:12
smile
[17]

Robi27 [ Mes que un club ]

^^wlasnie ta recenzja kierowalem sie przy wyborze :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.