GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fallout 2 problem, pomocy!!

31.07.2009
21:02
smile
[1]

faner [ Druid Ewenement ]

Fallout 2 problem, pomocy!!

Sprawiłem sobie od kumpla gierke Fallout2 i juz mam problem w tej świątyni, potworki pozabijałem bardzo prosto (straciłem tylko dwa punkty życia), lecz nie w tym problem gdy należy przejśc przez drugie drzwi to mam problem, otóż nie moge ich otworzyć klikam PPM, wybieram tą raczke, i pisze że te drzwi wydają się być zamknięte i nie da się otworzyć, a w wszystkich solucjach pisze że nie ważne jaki masz poziom otwierania zamków i tak je otworzysz, nie wiem o co chodzi. Proszę o pomoc, help.

31.07.2009
21:05
smile
[2]

Konradfus [ Konsul ]

Na tych drzwiach należy użyć bomby, która znajduję się w pobliskim wazonie :)

31.07.2009
21:11
[3]

faner [ Druid Ewenement ]

Mógłbyś dokładnie powiedzieć gdzie, może jakis screen albo coś innego?? Jest to mój pierwszy raz z Falloutem więc się nie śmiejcie, dodam że gra z Clicka.

31.07.2009
21:14
[4]

Sensai3D [ Konsul ]

Pierwsze drzwi w świątyni otwiera się umiejętnością lockpick ( skrót pod klawiszem 3) , drugie musisz wysadzić za pomocą ładunków wybuchowych które znajdą się w pojemniku nieopodal.

31.07.2009
21:16
[5]

Aen [ Anesthetize ]

Ładunek jest w dzbanie na wąskim przejściu nad jakby osuwiskiem - Wygląda jak biała bryłka. Ustawiasz zapalnik czasowy (biorąc "Użyj" na bombie) i wyrzucasz ją z ekwipunku pod drugimi drzwiami. Pierwsze, jak napisano, otwierasz umiejętnością lockpick, czyli klikasz prawym i wybierasz z abilities lockpick, albo klikasz 3 na klawiaturze i celownikiem na drzwi.

31.07.2009
21:19
[6]

faner [ Druid Ewenement ]

Przeszukałem każdy zakątek tego obszaru i nic.

31.07.2009
21:24
[7]

faner [ Druid Ewenement ]

Bardzo prosiłbym o screena.

Radin ---> Nie każdy umie wszystko odrazu, a gry nie odpuszcze.

Ok, dzięki dałem radę.

31.07.2009
21:25
[8]

Radin [ Konsul ]

Jeśli nie jesteś w stanie przejść świątyni - odpuść sobie tą grę. Nie twój poziom intelektualny.

31.07.2009
21:29
[9]

claudespeed18 [ Legend ]

bombe podkłada sie pod 3 drzwi, tzn takie drzwi-ściane a drugie umiejętnoscią otwierania zamków, wcisnij '3' lub wybierz z menu umiejetnosci i uzyj na drzwiach, jednak fakt, jesli juz to sprawia ci kłopot to serio nie graj w te gre, podszkol sie w łatwiejszych lub doucz sie :] poziom zagadek w świątyni w porównaniu do reszty jest jak 1 do 100 :]

31.07.2009
21:35
[10]

faner [ Druid Ewenement ]

Mi chodziło o drugie drzwi, a nie trzecie. Wyraźnie tak pisałem a wszyscy mówili o podłożeniu bomby.

31.07.2009
21:39
[11]

Aen [ Anesthetize ]

Radin - Twój poziom też nie jest zbyt wysoki, skoro takie rzeczy piszesz.
faner - Nie przejmuj się - Ja dwa dni (dziesięć lat temu) główkowałem jak tu przejść tę świątynię :)

31.07.2009
21:44
[12]

Radin [ Konsul ]

[11] Ależ dziękuję :* Ja tę świątynię przeszedłem bez wzywania pomocy na forum. Chociaż w temacie Fallouta byłem całkowicie zielony.

31.07.2009
21:48
smile
[13]

Gandalf. [ Wizard ]

Ja tę świątynię przeszedłem bez wzywania pomocy na forum.

Serio? Mogę cię dotknąć?

31.07.2009
21:56
[14]

grattz [ Generaďż˝ ]

Ja tę świątynię przeszedłem bez wzywania pomocy na forum.
A ja tą gre przeszedłem bez znajomości angielskiego !
To było jakoś zaraz po premierze. Mimo ze nic nie rozumiałem z textu to mniej więcej wiedziałem o co chodzi :]

31.07.2009
22:05
[15]

claudespeed18 [ Legend ]

faner --> prawie wszyscy mówili o bombie, napisałem ci że drugie otwiera sie umiejetnoscia lockpick/otwieranie zamków(zaleznie w jaka wersje jezykowa grasz) czyli 3 umiejetnosc z listy, mało ludzi widze pamieta ze pierwsze drzwi sa otwarte, drugie trzeba otworzyc recznie, trzecie wysadzic a przy ostatnich stoi przeciwnik, jak on miał...Koga? :D

31.07.2009
22:07
[16]

faner [ Druid Ewenement ]

Tak Koga, już go pokonałem.

31.07.2009
22:11
[17]

Aen [ Anesthetize ]

Mała rada - napraw studnię, pakuj sporo w kradzież i obrabiaj kogo się da - Szybko wpadną Ci niezłe na początek spluwy.

31.07.2009
22:14
[18]

faner [ Druid Ewenement ]

Ok, a mógłbyś powiedziec jakie questy należy wykonać, w tej pierwszej wiosce (tam gdzie jest ta stara baba)?

31.07.2009
23:00
[19]

@d@m [ En Ami ]

Jedynym zadaniem, jakie naprawde musisz w Arroyo wykonac, to znalezienie GECKa ;)

Pod linkiem masz solucje:

01.08.2009
16:35
[20]

claudespeed18 [ Legend ]

dostał solucje i go wciągneło :D

żeby mnie tylko znowu nie wzięło na tę grę ;]

01.08.2009
19:57
[21]

faner [ Druid Ewenement ]

Fakt gre przeszedłem z poradnikiem z Gry-Online.pl, bo specialnie kupiłem GolSms, a co do gierki świetna, za niedługo będe miał Fallout1, mam nadzieje że tak samo dobra, jak poprzedniczka.

01.08.2009
20:43
[22]

Paul12 [ Buja ]

Co to za frajda przechodzić fallouta z poradnikiem, najlepiej odkrywa się wszystkie questy i smaczki samemu :)

01.08.2009
20:45
[23]

faner [ Druid Ewenement ]

Nie każdy umie przejśc każdą grę.

21.08.2009
08:48
[24]

strelnikov [ Generaďż˝ ]

Faner -->

chcieć to móc

przechodzac Fallouta 2 z podrecznikiem stracilesz mozliwosc samodzielnego odkrycia najlepszej przygody w wirtualnym swiecie -)

01.10.2009
11:07
[25]

max19 [ Junior ]

Ludzie przecież nie każdy jest weteranem żeby od razu przejść grę. Sam też nieraz miałem niemałe problemy

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.