
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
< Prośba o pomoc - potrzebna bateria do aparatu/ładowarka >
Mam pewien problem, który mam nadzieje, uda mi się na łamach forum rozwiązać.
Jestem na urlopie i jutro wracam i jak to bywa w życiu, rozładował mi się akumulator do aparatu. Potrzebuje na jutro (pilnie) albo baterie (do lustrzanki alfa 100, w tej chwili mam model NP-FM55h) albo ładowarkę. Jadę z okolic Szczecina do Poznania. Jeżeli ktoś na podanej trasie posiada taki sprzęt i jest w stanie pożyczyć na 1 dzień (w poniedziałek wysyłam z powrotem) to będę bardzo wdzieczny.
Bardzo Was pliss:)
Dzięki z góry
Macco™ [ Child Of The Damned ]
Ciekawy pomysł na rozwiązanie problemu :)
Gdybym mieszkał na trasie to na pewno bym pożyczył ale niestety nie moje okolice.
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
MAcco - dzięki, nowa bateria to z 80-100 zł, więc nie ma co. Każdy sposób jest dobry. Mam nadzieje, że ktoś się zgłosi...
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
up
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
up
mirencjum [ operator kursora ]
Czarno to widzę. Nie kapuję, dlaczego nie masz ładowarki?
zip_error [ Pretorianin ]
Mieszkam na trasie, ale niestety używam lustrzanki Olympus E-3 ;(
Niestety chyba nie pomogę
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
mirencjum - zapomniałem wlasnie:(
jutro koło 10 bede jechał, może jednak ktoś się zgłosi
John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]
poranny up