GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

< Prośba o pomoc - potrzebna bateria do aparatu/ładowarka >

31.07.2009
19:31
smile
[1]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

< Prośba o pomoc - potrzebna bateria do aparatu/ładowarka >

Mam pewien problem, który mam nadzieje, uda mi się na łamach forum rozwiązać.
Jestem na urlopie i jutro wracam i jak to bywa w życiu, rozładował mi się akumulator do aparatu. Potrzebuje na jutro (pilnie) albo baterie (do lustrzanki alfa 100, w tej chwili mam model NP-FM55h) albo ładowarkę. Jadę z okolic Szczecina do Poznania. Jeżeli ktoś na podanej trasie posiada taki sprzęt i jest w stanie pożyczyć na 1 dzień (w poniedziałek wysyłam z powrotem) to będę bardzo wdzieczny.
Bardzo Was pliss:)
Dzięki z góry

31.07.2009
19:53
[2]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Ciekawy pomysł na rozwiązanie problemu :)

Gdybym mieszkał na trasie to na pewno bym pożyczył ale niestety nie moje okolice.

31.07.2009
20:06
[3]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

MAcco - dzięki, nowa bateria to z 80-100 zł, więc nie ma co. Każdy sposób jest dobry. Mam nadzieje, że ktoś się zgłosi...

31.07.2009
20:46
[4]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

up

31.07.2009
21:47
[5]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

up

31.07.2009
22:03
[6]

mirencjum [ operator kursora ]

Czarno to widzę. Nie kapuję, dlaczego nie masz ładowarki?

31.07.2009
22:29
[7]

zip_error [ Pretorianin ]

Mieszkam na trasie, ale niestety używam lustrzanki Olympus E-3 ;(

Niestety chyba nie pomogę

31.07.2009
23:42
[8]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

mirencjum - zapomniałem wlasnie:(
jutro koło 10 bede jechał, może jednak ktoś się zgłosi

01.08.2009
10:32
[9]

John_Kruger [ Internetowy eksplorator ]

poranny up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.