GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Panel od Nokii 6288

30.07.2009
23:10
[1]

PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]

Panel od Nokii 6288

Jak zdjąć przedni panel z tego telefonu ??

30.07.2009
23:12
[2]

kkazz [ Konsul ]

podwaz paznokciem od strony przyciskow do podlgaszania, i potem jedz w dol, dalej sobie poradzisz


przy rozlozonym mi bylo lepiej ;) ale to zalezy jak kto lubi

wsadz paznokiec w szczeline obuowy kolo tych przyciskow, i lekko podwaz, powinno pojsc troszke i nie wyciagajac paznokcia zjedz na dol, potem to samo z drugiej strony


masz moze taki opis Ci sie przyda, tutaj napisane jest zeby w gore jechac

30.07.2009
23:25
[3]

PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]

a przy złożonym czy rozłożonym telefonie ?? bo próbuje i coś mi nie idzie

31.07.2009
23:53
smile
[4]

PUNISHER & HITMAN [ Konsul ]

no dzięki pomęczyłem się 0,5 h ale dałem rade
a słyszałem że jeszcze jakieś taśmy lcd trzeba wymieniać to można samemu zrobić ?? czy lepiej udać się do komisu ??

01.08.2009
00:04
smile
[5]

kkazz [ Konsul ]

jak sie znasz na tym to mozesz sam, ale ja bym nie ryzykowal :)

ale jak Ci dziala wszystko to po co chcesz wymieniac? :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.