GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

decyzja

30.07.2009
17:50
[1]

maniak13 [ Centurion ]

decyzja

sluchajcie nie moge sie zdecydowac jaka gre sobie kupic a mam zamiar kupic
1.Star Wars Force Unleashed
2.InFamous
3.Prince of Persia+Splinter Cell Double Agent
pomozcie mi wybrac bo nie wiem co wziasc

30.07.2009
17:51
[2]

-Fizz- [ Konsul ]

A na jaką konsolę to ma być?

30.07.2009
17:56
[3]

123456789max [ Wujek MAX ]

InFamous
Fizz-InFamous tylko na PS3

30.07.2009
17:57
[4]

maniak13 [ Centurion ]

na PS3

30.07.2009
18:00
[5]

shinobi10 [ ShadouQ ]

weź InFamous lub Star Wars Force Unleashed bo pop i tc sl double agent są na pc :)

30.07.2009
18:02
[6]

maniak13 [ Centurion ]

tez tak mysle ze szybciej InFamous albo Force Unleashed teraz jeszcze zostala kwestia ktora z tych 2 gier wziasc

30.07.2009
18:07
[7]

-Fizz- [ Konsul ]

Force Unleashed.

30.07.2009
18:56
[8]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Weź monetę i zdecyduj :)

I TFU, i inFamous są bardzo dobre, choć nie bez wad...

31.07.2009
01:23
[9]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Mam inFAMOUS'a i bardzo polecam, o wiele lepsze ; ]

31.07.2009
08:30
smile
[10]

MP1989 [ Konsul ]

polecam wszystkie prócz Splinter Cell Double Agent
bo w tę grę nie grałem - ale jak bym niemiał nic to zdecydowałbym się na komplet

31.07.2009
10:59
[11]

shinobi10 [ ShadouQ ]

znaczy PoP ewentual osobno bez Splinter Cell Double Agent bo to co inne częśći tylko masz inne plansze :)

01.08.2009
10:42
smile
[12]

matQz [ Centurion ]

Grałem w obie gry, więc polecam Ci InFamous ponieważ jest bardzo ciekawy, są różne zakończenia ( możesz byc dobrym, lub złym ). SW : FU też możesz kupic ale Ci się nie opłaca, bo ma wyjśc ta sama gra tylko, że z innym podtytułem i będzie tam więcej misji, a pozatym jest krótsza.
Pozdrawiam !

01.08.2009
10:44
[13]

szymonmac [ Legend ]

Mimo, że nie mam PS3, polecam InFamous.

01.08.2009
10:45
[14]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Bierz InFamous

01.08.2009
14:35
[15]

pompaziom [ Hatifnat ]

zdecydowanie InFamous za 120zł kupisz nówkę na allegro po PL

01.08.2009
14:37
[16]

kubomił [ Legend ]

3

01.08.2009
14:38
[17]

pawloki [ Senator ]

z góry odradzam Prince of Persia

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.