Rafael Hurin Suarez [ Pretorianin ]
Boks - Polska walka dziesięciolecia. Adamek vs Gołota
Osobiście kibicuję Adamkowi. dlaczego? Ponieważ jest młodym obiecującym człowiekiem, może wiele osiągnąć oraz pokazać światu, że stać go na zwycięstwo w tej kategorii wagowej (waga ciężka) Jeśli to udowodni w jego życiu zawodowym otworzy się zupełnie nowa ścieżka.
Już nie mogę się doczekać na tą walkę.
Andrzej Gołota
41 lat
ur.: 5 stycznia 1968 r. w Warszawie
waga: 110 kg
wzrost: 196 cm
zasięg ramion: 201 cm
bilans walk zawodowych: 41 zwycięstw (33 nokauty), 7 porażek, 1 remis, 1 uznana za nieodbytą
Tomasz Adamek
33 lata
ur.: 1 grudnia 1976 r. w Gilowicach
waga: 96 kg
wzrost: 187 cm
zasięg ramion: 193 cm
bilans walk zawodowych: 38 zwycięstw (26 nokautów), 1 porażka
czytałem jeszcze artykuł w GW, w którym Adamek zapowiadał, że będzie stosował dietę i specjalny trening aby nabrać więcej masy i stuknąć do 100 kg,
Patrząc na te parametry fizyczne na pewno przewagę ma Gołota. Jednak atutem Adamka jest bez wątpienia szybkość oraz młodość.
Shadowmage [ Master of Ghouls ]
Jakiego dziesięciolecia? Jeden przegrał wszystko, co mógł, a drugi robi to dla kasy i przetarcia w cięższej wadze. Ciężar gatunkowy wagi zerowy.
Valem [ Makaron Shakaron ]
Tak to jest jak dziennikarze zle interpretuja wypowiedz zawodnika
Azazell3 [ Żywy Trup ]
Walka na pokaz ;) nic więcej.
delstar [ Generaďż˝ ]
No to znamy juz date. 24 pazdziernik
Znalazlem w programie ipla. Zapowiadali sam Adamek i Golota
delstar [ Generaďż˝ ]
Potwierdzenie
Widzialem gdzies juz po podpisaniu wszystkich papierow i ustalona data na 24.10.09
A tu chyba najpiekniejszy wywiad Janusza Pindery
delstar [ Generaďż˝ ]
Juz niedlugo. Mam nadzieje, ze bedzie mozna ogladac na zywo przez neta