GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Boks - Polska walka dziesięciolecia. Adamek vs Gołota

30.07.2009
09:09
[1]

Rafael Hurin Suarez [ Pretorianin ]

Boks - Polska walka dziesięciolecia. Adamek vs Gołota





Osobiście kibicuję Adamkowi. dlaczego? Ponieważ jest młodym obiecującym człowiekiem, może wiele osiągnąć oraz pokazać światu, że stać go na zwycięstwo w tej kategorii wagowej (waga ciężka) Jeśli to udowodni w jego życiu zawodowym otworzy się zupełnie nowa ścieżka.
Już nie mogę się doczekać na tą walkę.

Andrzej Gołota
41 lat
ur.: 5 stycznia 1968 r. w Warszawie
waga: 110 kg
wzrost: 196 cm
zasięg ramion: 201 cm
bilans walk zawodowych: 41 zwycięstw (33 nokauty), 7 porażek, 1 remis, 1 uznana za nieodbytą

Tomasz Adamek
33 lata
ur.: 1 grudnia 1976 r. w Gilowicach
waga: 96 kg
wzrost: 187 cm
zasięg ramion: 193 cm
bilans walk zawodowych: 38 zwycięstw (26 nokautów), 1 porażka

czytałem jeszcze artykuł w GW, w którym Adamek zapowiadał, że będzie stosował dietę i specjalny trening aby nabrać więcej masy i stuknąć do 100 kg,

Patrząc na te parametry fizyczne na pewno przewagę ma Gołota. Jednak atutem Adamka jest bez wątpienia szybkość oraz młodość.

30.07.2009
09:28
[2]

Shadowmage [ Master of Ghouls ]

Jakiego dziesięciolecia? Jeden przegrał wszystko, co mógł, a drugi robi to dla kasy i przetarcia w cięższej wadze. Ciężar gatunkowy wagi zerowy.

30.07.2009
09:32
[3]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Tak to jest jak dziennikarze zle interpretuja wypowiedz zawodnika

30.07.2009
09:46
[4]

Azazell3 [ Żywy Trup ]

Walka na pokaz ;) nic więcej.

27.08.2009
02:42
[5]

delstar [ Generaďż˝ ]

No to znamy juz date. 24 pazdziernik

Znalazlem w programie ipla. Zapowiadali sam Adamek i Golota

27.08.2009
06:24
[6]

delstar [ Generaďż˝ ]

Potwierdzenie

Widzialem gdzies juz po podpisaniu wszystkich papierow i ustalona data na 24.10.09

A tu chyba najpiekniejszy wywiad Janusza Pindery

02.10.2009
04:20
[7]

delstar [ Generaďż˝ ]

Juz niedlugo. Mam nadzieje, ze bedzie mozna ogladac na zywo przez neta

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.