GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Anarchy Online

10.12.2002
11:59
smile
[1]

kaiKitka [ Legionista ]

Anarchy Online

HEJKA! :-)
Czy jest jakieś inne forum na temat Anarchy Online na tym serwerze? Forum "Voice of Rubi-Ka" jest już chyba nie odwiedzane, od dawna nikt nic nie dopisał...

Jeśli ktoś tu trafi i jest w temacie to mam pytanko:
Jak to jest z apartamentami, czy można w nich przechowywać przedmioty - tworzyć swego rodzaju składzik? Ktoś mnie nastraszył, że przedmioty tam zostawione znikają.. Jak tego uniknąć? Mam parę rzecz, które chętnie odstawiłabym do mieszkania bo mam już dość ich tachania.

Dzięki i pozdrowionka!

10.12.2002
12:08
[2]

AfroDiesel* [ Chor��y ]

...polecam Ci w takim razie skorzystanie z BANK'u, możesz tam składować przedmioty i masz do nich dużo lepszy dostęp, bo z każdego terminala bankowego na Rubi-ka :) powodzenia :)

10.12.2002
12:24
smile
[3]

kaiKitka [ Legionista ]

No nie wierzę - ktoś tu zajrzał, i to nie byle kto - sam "Afrodiesel" wow! powinnam to opić! ;-) Dzięki za info - może pytanie było trochę naiwne ale: - jestem nowa i "zielona" w te klocki, - podoba mi się myśl iż mam składzik we własnym mieszkanku (to wprowadza klimat typowo RPG-owy), - bank, bankiem ale na jednej stronce napisali iż swego czasu przemioty zostawione w nim często "odparowywały"... Pozdrowionka!

11.12.2002
22:43
smile
[4]

kaiKitka [ Legionista ]

Ekhem... No wyjdzie to głupio ale tylko ja się odzywam w tym temacie - swego czasu trwała zaciekła dyskusja na forum "Voice of Rubi-Ka" - a teraz?... Co to się porobiło, Albercik?... Z waszych postów wynika, że na przełomie sierpień/wrzesień przyłączyło się sporo nowych graczy w AO z Polski. Stworzyliście jakąś ekipę? Może przyłączycie zieloną-niedojrzałą? :-) Pozdrowionka! PS. Czy mi się zdawało czy Garr jest z Gdańska?

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.