GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z ustawieniami w Deus Ex

28.07.2009
18:46
[1]

raziel88ck [ Legend ]

Problem z ustawieniami w Deus Ex

Kupilem niedawno Deus Ex: Antologia. Problem polega na tym, ze gdy chce wlaczyc Tekstury szczegolowe i Slady krwi, po kliknieciu OK, powraca do stanu wylaczonego. Czy ktos mial taki problem?


Problem z ustawieniami w Deus Ex - raziel88ck
28.07.2009
18:56
[2]

fajny Książę [ Capo ]

Niestety, nie pomogę, bo nie grałem. Mam do Ciebie pytanie: grasz na tym kompie z sygnaturki? Jak zachowuje się ta gra na dwurdzeniowych prockach i nowych kartach? Będę wdzięczny za odpowiedź, bo sam mam zamiar nadrobić zaległości.

28.07.2009
18:59
[3]

raziel88ck [ Legend ]

Tak gram na komputerze z sygnaturki. Tez kiedys mnie straszono ze stare gry zle znosza dwurdzeniowe procesory, nowe karty graficzne itp. Jak sie okazalo jest to sciema. Deus Ex jak i inne stare gry chodza wysmienicie. Czy to Half-Life 1 czy to The Lost Vikings.

28.07.2009
19:02
smile
[4]

fajny Książę [ Capo ]

Jak tak to super. Nie pozostaje mi nic innego jak zagrać. Dzięki!

28.07.2009
19:51
[5]

raziel88ck [ Legend ]

up

06.11.2009
21:03
[6]

raziel88ck [ Legend ]

Upne bo nadal nie rozwiazalem problemu

07.11.2009
08:12
smile
[7]

afen [ Konsul ]

nie wiem

07.11.2009
10:38
[8]

raziel88ck [ Legend ]

To po co piszesz? Odnosnie tego problemu, czy jest mozliwosc zrobienia czegos takiego jak w przypadku gta 4 z notatnikiem o nazwie commandline?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.