
xNaruto [ Generaďż˝ ]
Proszę o rejestracje.
Proszę was o rejestracje na i napisaniu paru postów, dodania czegoś na galery czy coś, albo o sama rejestracje, potrzebuje osób aby mieć więcej zarejestrowanych i mieć sponsorów, dziękuje :].
xNaruto [ Generaďż˝ ]
up
fandbt2 [ Konsul ]
macie rekrutacje?moj skill jest bdb steam on ogar on mikro on vt/ts on ;]
xNaruto [ Generaďż˝ ]
up
xNaruto [ Generaďż˝ ]
up
Revanisko [ Senator ]
czemu ktoś miałby Ci wchodzić na strone twojego klanu i pisać posty ?
-Kufcik- [ Chor��y ]
up
Jim Raynor [ ciasteck ]
sloty: 13-14
13 slotów dla klanowego serwera? Powodzenia :)