GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o rejestracje.

26.07.2009
23:16
smile
[1]

xNaruto [ Generaďż˝ ]

Proszę o rejestracje.

Proszę was o rejestracje na i napisaniu paru postów, dodania czegoś na galery czy coś, albo o sama rejestracje, potrzebuje osób aby mieć więcej zarejestrowanych i mieć sponsorów, dziękuje :].

27.07.2009
00:40
[2]

xNaruto [ Generaďż˝ ]

up

27.07.2009
00:55
[3]

fandbt2 [ Konsul ]

macie rekrutacje?moj skill jest bdb steam on ogar on mikro on vt/ts on ;]

27.07.2009
16:13
[4]

xNaruto [ Generaďż˝ ]

up

30.07.2009
01:06
[5]

xNaruto [ Generaďż˝ ]

up

30.07.2009
07:57
[6]

Revanisko [ Senator ]

czemu ktoś miałby Ci wchodzić na strone twojego klanu i pisać posty ?

01.08.2009
11:53
[7]

-Kufcik- [ Chor��y ]

up

01.08.2009
11:55
[8]

Jim Raynor [ ciasteck ]

sloty: 13-14


13 slotów dla klanowego serwera? Powodzenia :)

spoiler start
Parzysta liczba, zawsze!
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.