GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Napędy DVD

26.07.2009
14:07
[1]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Napędy DVD

Jak wchodze w mój komputer to nie mam żadnego napędu DVD, fizycznie mam 2 nagrywarki,
co mam zrobić----------------->


Napędy DVD - RPRT07
26.07.2009
14:10
[2]

darek_dragon [ 42 ]

Brak sterowników? Konflikt sprzętowy?

Może zobacz właściwości tych urządzeń i sprawdź, co Vista o nich myśli, bo są jakieś ikonki ostrzeżeń.

A tak poza tym to np. model nagrywarek by wypadało podać.

26.07.2009
14:12
[3]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

1. Wgraj sterowniki.
2. Możliwe, że jakiś układ jest spalony lub uszkodzony albo kabelki nie łączą.
3. Niekiedy trzeba odinstalować Daemon Tool, odinstaluj napędy i zresetuj komputer, wtedy sprawdź
działanie.

Polecam również tą stronkę, bo w wielu przypadkach pomaga.

26.07.2009
14:18
[4]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Sterowniki były, są i bedą zawsze zainstalowane, sprzęt podłączony i nie spalony

26.07.2009
22:42
[5]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

up

26.07.2009
22:50
[6]

#emm# [ Centurion ]

popatrz w biosie, czy masz wl widocznosc, inna kwestia moze kable

26.07.2009
22:53
[7]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Zobacz czy nie masz ustawionej zworki w obu napędach tak samo (oba na Master lub Slave) i wogóle napiszsz czy w biosie widzi bo jak tam nie widzi to juz na pewno nie wina systemu

26.07.2009
23:19
[8]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Mam podłączone przez SATA II te nagrywarki

Nagrywarka SAMSUNG SH-S203P i SH-203D

SZukałem driverów w necie i nie znalazłem;/

26.07.2009
23:22
[9]

PC-Maniac [ Ninja! ]

A czy w Biosie widzi ?? A tak poza tym do napędów nigdy nie musisz sterowników ładować bo są w systemie..

26.07.2009
23:38
[10]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

system widzi, a w biosie sprawdzałem

26.07.2009
23:41
[11]

PC-Maniac [ Ninja! ]

spróbuj poprawić kable, powpinać do innych wejść, podłączyć je pojedynczo...

31.07.2009
10:57
[12]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

w biosie jest wszystko ok, windows mi napisał, że ma problem załadować sterownik

31.07.2009
11:08
[13]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

kable też pozmieniałem i gówno;d

31.07.2009
11:09
[14]

Masta5433 [ Rowerzysta ]

Kiedy pojawił ci się ten problem?

31.07.2009
11:24
[15]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

26.07 potem wyjechałem gdzieś i wróciłem i che ten problem naprawić;/

01.08.2009
00:07
[16]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

up

01.08.2009
10:18
[17]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

up

02.08.2009
08:48
[18]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

up

02.08.2009
09:05
[19]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny. (Kod 39)

Kliknij przycisk Wyszukaj rozwiązania, aby wysłać dane o tym urządzeniu do firmy Microsoft i sprawdzić, czy jest dostępne rozwiązanie.


Byłem tutaj i też ie pomogło:

02.08.2009
09:11
[20]

RPRT07 [ Maximum Impact ]

Dobra poradziłem sobie już

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.