
Ksionim [ Generaďż˝ ]
Wiedźmin - pytanie
Gram właśnie w Wiedźmina. No i w poradniku wyczytałem o zwłokach detektywa Raymonda na cmentarzu. Postanowiłem się tam wybrac, ale brama jest zamknięta. Grabarz na ten temat nie wiele mówi. Jak ją otworzyc? I gdzie jest kapitan straży miejskiej?
Apocaliptiq [ Legend ]
Hehhehe pare tygodni temu założyłem podobny wątek.
KaidAdon [ Konsul ]
Nie graj z poradnikiem, cała przyjemność z gry Ci ucieknie.
Wszystko masz przecież zapisane w dzienniku zadań. Po to on jest żeby do niego zaglądać jak się zagubisz w fabule.

Pogromca Smoków [ Legionista ]
Gra z poradnikiem jak i z kodami jest do bani
Ksionim [ Generaďż˝ ]
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :). Ale żeby nie zaśmiecac forum zadam następne pytanie.
Jestem w 3 rozdziale i robie zadanie "Bez Przebaczenia". Mój sojusznik to Zygfryd (opowiedziałem się po jego stronie podczas napadu na bank) i kazałem mu przyjśc do "Nowego Narakortu". Tak samo Triss. Wchodze tam, a w progu wita mnie Vincent (kpt. Straży Miejskiej w Wyzimie Klasztornej) i mówi o zasadzce Salamandry (w poradniku nie ma mowy o tym - pisze tylko że, "Jaskier kończy grac ballade dla dziewcząt). Po chwili zaczyna się walka. Porozwalałem wszystkich. Idę na góre a tam Triss i Leuvarden (Zygfryda brak). Jak chce z nimi porozmawiac ta mówią "Geralt zaraz przyjdzie", "Nikt cię nie widział" itd. Jak próbuwałem wyjśc z Karczmy okazało się, że nie da się przejśc przez drzwi! Jak pchnąc fabułe do przodu? Gdzie się podział Zygfryd?
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Ktoś już miał taki problem.
Stal_ker [ Chor��y ]
W banku trzeba byłoby lepiej opowiedzieć się po stronie wiewiórek
Ksionim [ Generaďż˝ ]
No dobra, ale czy jak zainstaluje patcha 1.2 to zapisane gry będą działac czy zostane zmuszony zacząc grę od nowa?

Radin [ Konsul ]
Spojleruj, niektórzy jeszcze w to nie grali -.-