GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry "karcianki" na PC

23.07.2009
13:25
[1]

9876543210 [ Junior ]

Gry "karcianki" na PC

Witam. Szukam gier karcianych typu "Magic: The Gathering - Duels of the Planeswalkers" ale na PC. Wolałbym nowe gry, ale w ostateczności mogą być stare.
Pozdrawiam.

23.07.2009
13:26
[2]

zoloman [ Legend ]

Etherlords II

23.07.2009
13:27
[3]

Narmo [ nikt ]


23.07.2009
13:43
[4]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]



Sry... Nie przeczytałem, że nie o pasjanse chodzi xP

23.07.2009
13:45
[5]

Slasher11 [ Senator ]

Spectromancer

23.07.2009
13:46
[6]

Pinokio21 [ Konsul ]



Gra niestety wysysa kase tak samo jak papierowy oryginal. :)

23.07.2009
19:59
[7]

9876543210 [ Junior ]

Dzięki wszystkim za tytuły. A może zna ktoś inne?

02.10.2010
09:48
[8]

PiotrSobczyk [ Junior ]

Polecam komputerowe wersje niekolekcjonerskiej, oryginalnej karcianki Race For The Galaxy (zresztą wersję papierową też polecam ;) ). Szkoda, że mało ludzi w Polsce ją zna.

Tutaj możliwość gry z AI (bardzo dobrze gra!) lub przez Internet:
Tutaj gra przeglądarkowa (multiplayer-only):
Tutaj zasady w PDFie (po angielsku) do podstawki:

Jeśli się wkręcicie, to zasady do dodatków też sobie bez problemu znajdziecie. Nie ma niestety żadnego tutoriala czy wprowadzenia, co jest jedyną wadą, więc polecam na początku przejrzeć zasady i rozegrać trochę partii z Botem (nawet jeśli na początku będą tylko sromotne porażki) przed rozpoczęciem gry z żywymi graczami. Ale zapewniam że warto, potem robi się coraz ciekawiej!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.