GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

XBox 360 Kupować ?? Jak Tak to gdzie ??

21.07.2009
10:53
[1]

Minodsen :) [ Legionista ]

XBox 360 Kupować ?? Jak Tak to gdzie ??

Witam Ponownie :)
Mam mały problem ...
Nie wiem jakiego XB kupić jako 1 :D
Nie miałem do czynienia z nimi ;p
I Czy dobry pomysl kupic jakiegoś na allegro ?? Bo obok mnie nie ma sklepów elek.

21.07.2009
11:00
[2]

mirionis [ Konsul ]

też się dopisuję do tematu. czy lepiej kupić w sklepie internetowym, czy na mieście w komputerowym?

21.07.2009
11:08
smile
[3]

Bryden [ Konsul ]

[2] Najlepiej w centrum... lub na Allegro tam najtaniej.
[1] Jeśli jesteś na 100% pewien że podłączysz iksa do netu to Premum 60 GB, jeśli nie to kupuj Arcade. Tyle w temacie.

21.07.2009
11:17
smile
[4]

kong123 [ Legend ]

Ja kupiłem swojego w empiku i jestem z niego bardzo zadowolony. a na pytanie drugie odpowiem tak samo jak Bryden : ,,Jeśli jesteś na 100% pewien że podłączysz iksa do netu to Premum 60 GB, jeśli nie to kupuj Arcade. Tyle w temacie.''

21.07.2009
11:18
[5]

HoMeR [ Man with dragonov ]

na allegro nie kupuj , a jak chcesz już x360 kupić to musisz mień gwarancje. Wiem to z własnego doświadczenia.

21.07.2009
11:23
smile
[6]

Bryden [ Konsul ]

[5] A czy na allegro są tylko używki ?

21.07.2009
20:01
[7]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

Nie tylko, jest też sporo nowych (i często niestety od razu przerobionych). Nawet nie mając neta, wziąłbym wersję z dyskiem (czyli premium 60 GB).

21.07.2009
20:19
[8]

kluha666 [ Legend ]

Kup właśnie na Allegro, moim zdaniem bardziej się tam opłaca, na pewno zapłacisz mniej niż w zwykłym sklepie ;)
A wersję to w ogóle najlepiej wziąć Premium (dysk 60GB).

21.07.2009
20:25
[9]

AcMilan1899 [ Rossoneri ]

[3] zgadzam się.
Ja sam kupiłem na allegro i kupiłem Premium, mam takze neeta z ktorego jestem bardzo zadowolony :)

21.07.2009
20:27
[10]

° [ Imperator ]

Jeśli kupować, to tylko z dyskiem, ze względu na możliwość instalacji gier, a co za tym idzie znacznym ograniczeniu hałaśliwości sprzętu.

21.07.2009
21:06
[11]

szymonmac [ Legend ]

Na Allegro najlepiej.

Wersję Premium lub Elite, ale jeśli tą drugą to tylko Edycję Limitowaną Resident Evil (bo tylko te mają Jaspera).

24.07.2009
15:38
[12]

maciejpis [ Pretorianin ]

raczej kup z allegro (najtaniej)
polecam wersję elite lub premium

03.08.2009
11:17
[13]

Minodsen :) [ Legionista ]

Wiedząc że jestem nowy w XB to neta podłącza sie tak jak na kompie XD? ???
Czy trzeba kupowac cos : )

03.08.2009
11:21
[14]

szymonmac [ Legend ]

Kabel ethernet do modemu i do xboxa.

Tyle :P

03.08.2009
11:47
[15]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Kur**

Kabel ethernet(prosty, z premium i arcade) - jeżeli podłaczasz Xboxa do neta przez ROUTER
Kabel ethernet(skrętka, można tanio kupić) - jeżeli podłączasz Xboxa do neta przez tzw bramkę, czyli do kompa, do którego wpięty jest modem

03.08.2009
13:19
[16]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Allegro najtaniej .

04.08.2009
10:22
[17]

Minodsen :) [ Legionista ]

aha THX : )
bo mam 1 kompa i laptopa więc mam ROUTERA : )
jak kupie to mi pomozecie :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.