GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra o pogromcy smoków

20.07.2009
09:31
smile
[1]

lee& [ Junior ]

Gra o pogromcy smoków

Natknołem się kiedyś na gre o tym że jesteś pogromcą smoków i zabijasz smoki albo tez je łapiesz i se na nich latasz nie pamietam tytułu więc nie uzyje opcji szukaj prubowałem znaleśc ale mi sie nie udało bo po przejrzeniu iluś setek gier miałem dosyc ktos wie o jaką gre chodzi albo poda mi tytuł z góry thx za pomoc

20.07.2009
09:34
[2]

wata_PL [ Ogniomistrz ]

eye of the dragon?

20.07.2009
12:31
[3]

lee& [ Junior ]

ta możliwe ale nie moge znaleś ani opisu ani recenzji ani zdjęc czy wszystko jest w tej grze tak jak opisywałem????

20.07.2009
12:58
[4]

PRZ3MOPL [ Legionista ]

Moze chodzi ci o Divinity ?

20.07.2009
13:11
[5]

lee& [ Junior ]

patrzylem na opisy niezłe tez se pogram ale tam się zmieniasz w smoka w tej grze o której posta postawilem nie mozna bylo tego robic smoki sie łapało albo zabijało wydaje mi sie ze to eye of the dragon ale nie moge znalesc opisu ani recenzji ktos grał w to i moze sie wypowiedziec???

20.07.2009
13:12
smile
[6]

wojak5 [ CR9 ]

Eragon

moze nawet Gothic 2

20.07.2009
13:13
smile
[7]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Kup sobie SŁOWNIK.

20.07.2009
13:41
[8]

lee& [ Junior ]

eragon jest do kitu grałem w gothic wszytkie części też ktoś grał w to eye of the dragon???

PS:mam słowiki polskie i do angielskiego i niemieckiego

20.07.2009
16:57
[9]

Kosiciel [ Generaďż˝ ]

To z nich korzystaj. Grałem w The I Of The Dragon i było takie sobie (wiadomo, Topware).

20.07.2009
19:23
[10]

lee& [ Junior ]

ta też grałem nie takie fajne powinna być możliwość stworzenia własnego smoka a nie granie gotowcami a grał ktoś w to eye of the dragon???

20.07.2009
19:31
[11]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Głupia gra :/

21.07.2009
11:45
[12]

WrednySierściuch [ Konsul ]

prawdopodobnie chodzi o grę Drakan https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=587
ewentualnie https://www.gry-online.pl/S032.asp?SEARCH=dragon+farm&Submit=

o ile pamiętam jest też jakaś starożytna gra w tym klimacie na konsole ale nie pamiętam tytułu :)

21.07.2009
11:47
[13]

reksio [ Q u e e r ]

Lair?

21.07.2009
11:47
[14]

ilikekomputergames [ Konsul ]

Gothic 2 na pewno trochę

25.07.2009
05:46
[15]

lee& [ Junior ]

no nie wiem tam grało się facetem i zbroje wyglądały zajebiście no cóż może jeszcze ktoś inny się wypowie a co do tego eye of the dragon to znalazłem narazie tylko kody i to że jest taka książka:/ wiem ze to nie gothic 2. dzięki za tytuł lair,a grałeś?? można tam łapac smoki??

25.07.2009
08:03
[16]

WrednySierściuch [ Konsul ]

lee& a jesteś pewien że to nie Lair

jaśli tak to sprawdzaj podane propozycje pls
a jeśli nie- to podaj moar info pls -->na jakiej konsoli, jak wyglądała gra itp(bardziej zręcznościowa, rpg czy coś innego)

25.07.2009
09:31
[17]

matis xardas [ Centurion ]

na pewno gothic II ale w gothicu na nich nie latasz

01.08.2009
07:50
[18]

lee& [ Junior ]

ok chodzi o lair thx za pomoc naprawdę mi pomogliście:)!!!!!!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.