
lee& [ Junior ]
Gra o pogromcy smoków
Natknołem się kiedyś na gre o tym że jesteś pogromcą smoków i zabijasz smoki albo tez je łapiesz i se na nich latasz nie pamietam tytułu więc nie uzyje opcji szukaj prubowałem znaleśc ale mi sie nie udało bo po przejrzeniu iluś setek gier miałem dosyc ktos wie o jaką gre chodzi albo poda mi tytuł z góry thx za pomoc
wata_PL [ Ogniomistrz ]
eye of the dragon?
lee& [ Junior ]
ta możliwe ale nie moge znaleś ani opisu ani recenzji ani zdjęc czy wszystko jest w tej grze tak jak opisywałem????
PRZ3MOPL [ Legionista ]
Moze chodzi ci o Divinity ?
lee& [ Junior ]
patrzylem na opisy niezłe tez se pogram ale tam się zmieniasz w smoka w tej grze o której posta postawilem nie mozna bylo tego robic smoki sie łapało albo zabijało wydaje mi sie ze to eye of the dragon ale nie moge znalesc opisu ani recenzji ktos grał w to i moze sie wypowiedziec???

wojak5 [ CR9 ]
Eragon
moze nawet Gothic 2

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]
Kup sobie SŁOWNIK.
lee& [ Junior ]
eragon jest do kitu grałem w gothic wszytkie części też ktoś grał w to eye of the dragon???
PS:mam słowiki polskie i do angielskiego i niemieckiego
Kosiciel [ Generaďż˝ ]
To z nich korzystaj. Grałem w The I Of The Dragon i było takie sobie (wiadomo, Topware).
lee& [ Junior ]
ta też grałem nie takie fajne powinna być możliwość stworzenia własnego smoka a nie granie gotowcami a grał ktoś w to eye of the dragon???
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Głupia gra :/
WrednySierściuch [ Konsul ]
prawdopodobnie chodzi o grę Drakan https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=587
ewentualnie https://www.gry-online.pl/S032.asp?SEARCH=dragon+farm&Submit=
o ile pamiętam jest też jakaś starożytna gra w tym klimacie na konsole ale nie pamiętam tytułu :)
reksio [ Q u e e r ]
Lair?
ilikekomputergames [ Konsul ]
Gothic 2 na pewno trochę
lee& [ Junior ]
no nie wiem tam grało się facetem i zbroje wyglądały zajebiście no cóż może jeszcze ktoś inny się wypowie a co do tego eye of the dragon to znalazłem narazie tylko kody i to że jest taka książka:/ wiem ze to nie gothic 2. dzięki za tytuł lair,a grałeś?? można tam łapac smoki??
WrednySierściuch [ Konsul ]
lee& a jesteś pewien że to nie Lair
jaśli tak to sprawdzaj podane propozycje pls
a jeśli nie- to podaj moar info pls -->na jakiej konsoli, jak wyglądała gra itp(bardziej zręcznościowa, rpg czy coś innego)
matis xardas [ Centurion ]
na pewno gothic II ale w gothicu na nich nie latasz
lee& [ Junior ]
ok chodzi o lair thx za pomoc naprawdę mi pomogliście:)!!!!!!