GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wyłanczanie stron

17.07.2009
10:04
[1]

shinobi10 [ ShadouQ ]

wyłanczanie stron

witam ! otóż mam problem,mam na kompie kilka trojanów i chyba w nich problem ,kilka razy w ciągu dnia wyłąnczają się mi strony internetowe, co zrobić żeby to się nie robiło ?

17.07.2009
10:05
[2]

EnX [ White Dragon ]

Zainstalować antywirusa?

17.07.2009
11:43
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Tak jak wyżej napisał Enx. Antywirus.

Może jeszcze:

Ściągnij ten programi naciśnij "scan and save". To co zapisze wklej w okienko na stronie: i naciśnij Analyze.
Pojawi Ci się analiza tego co uruchamia się razem z systemem.
Tam gdzie jest X, zaznacz w tym programiku który Ci wygenerował ten cały log i naciśnij Fix.

Spybot Search & Destroy 1.4

Bardzo dobry program do wyszukiwania i usuwania komponentów szpiegujących typu spyware, dialerów, keyloggerów itp. Zawiera więcej sygnatur komponentów niż najpopularniejszy Ad-aware dzięki czemu jest skuteczniejszy w ich usuwaniu. Umożliwia archwizację dokonanych zmian jeżeli przez pomyłkę usuniemy "dobry" komponent. Program wyposażony jest także w zneutralizowanego klienta Cydoor, który zastępuje oryginalny plik, dzięki czemu jego neutralizacja nie powoduje skutku w postaci zablokowania działania programu, który go zawierał. Na duże plusy programu należy zaliczyć interfejs w języku polskim oraz możliwość aktualizacji definicji komponentów przez Internet.CCleaner 1.40.520

Popularny, bezpłatny program służący głównie do ochrony prywatności. CCleaner (Crap Cleaner) umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, czyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie tj. list odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych. Ponadto, pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych... CCleaner umożliwia też na kontrolę nad programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze.

17.07.2009
13:10
[4]

shinobi10 [ ShadouQ ]

mam avasta

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.