GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Edycje Kolekcjonerskie

17.07.2009
10:02
[1]

Jack6464 [ The Godfather ]

Edycje Kolekcjonerskie

Jak w tytule - kupujecie czasem edycje kolekcjonerskie? Jeśli tak to jakie?

Ja niestety nie mam tyle funduszy, by sobie pozwalać na takie 'luksusy' i jedyna klekcjonerska, jaką mam to tylko z TES IV: Oblivion (byłem przekonany, że to podstawowa :)

17.07.2009
10:07
[2]

mdegorski [ Generaďż˝ ]

Na jedyne luksusy jakie mnie stać, to kwestia wódki. :)

A serio - niepotrzebne mi Edycje Kolekcjonerskie. Miałem kupić Wiedźmińską, ale zrezygnowałem przez promocję MM (podstawka za 80zł + bestionariusz gratis...). Nie kręci mnie to.

17.07.2009
10:09
[3]

.:Jj:. [ Legend ]

A kupuję, teraz w planach mam kolekcjonerkę CoJ2, zaległą AC i Kolekcję WszechCzasów NWN, chociaż się nad nią zastanawiam jeszcze.

17.07.2009
10:09
smile
[4]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Edycje kolekcjonerskie jeżeli już kupuję to tylko w przystępnych cenach. Na wirtus, czy Cenega Sklep znajdziesz mnóstwo kolekcjonerek po niskiej cenie. Tak jak i na allegro. Kupuję rzadko, bo edycja kolekcjonerska to tylko same bajery. Pamiętam jak kupiłem The world of Hitman za 29,99 zł w wirtusie, albo 9Kompania za 19 zł w sklepie Cenegi, wszystkie edycje kolekcjonerskie. Flaga CCP i nabój został do dziś u mnie ;)

17.07.2009
10:10
[5]

EnX [ White Dragon ]

Kiedyś polowałem na edycje kolekcjonerską Gothic’a 3, ale brakło mi na nią trochę pieniędzy, więc kupiłem podstawową.
Teraz EK jakoś mnie nie kręcą, chociaż po obejrzeniu dodatków z Modern Warfare 2, to nabrałem chęci na jej zakup.

17.07.2009
10:11
smile
[6]

.:Jj:. [ Legend ]

Hitman of the World

"The world of Hitman" jak już.

EnX=> jak ja wczoraj obaczyłem filmik o niej na GT to padłem. Będzie ona dostępna w EU, a co ważniejsze- na PC?

17.07.2009
10:17
smile
[7]

Johy [ Ostatni Prawdziwy ]

Nie. Nie kupuje. Dodatkowe 50zł jakie w przypadku takiej edycji poświęciłbym na kilka dodatkowych, nieprzydatnych książeczek, jakąś plastikową figurkę czy inne pierdoły wolę wydać na grę z jakiejś reedycji lub kupić wódkę gdy będziemy organizować z kumplami LAN'a. :)) :P

17.07.2009
10:29
smile
[8]

Ashaard [ enjoy the silence ]

EnX, Jj - nie podniecajcie się zbytnio - na 90% nie będzie jej na PC, poza tym to wydatek rzędu 450 zł!.

EDIT: Ja kolekcjonerki kupuję, kiedyś troszkę więcej, rzadziej. Tekst o EK pisałem kiedyś nawet.

17.07.2009
11:19
[9]

Yancy [ Legend ]

Tak, czasami. Pod warunkiem że EK uzasadnia wydanie dodatkowych pieniędzy a dołączone dodatki są praktyczne.

17.07.2009
11:24
[10]

Azerath [ Generaďż˝ ]

Raz w życiu zdarzyło mi się kupić Edycję Kolekcjonerską i nie żałowałem, każdy kto widział Gothic 3 EK musiał na moment zaniemówić. Ale to było kiedyś, teraz nie zamierzam kupować żadnej edycji kolekcjonerskiej, za dużo kosztują.

17.07.2009
11:27
[11]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

nie potrzebne mi jakieś gówienka wiec podstawki tylko

17.07.2009
11:28
[12]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[8]

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47392

Premiera gry i bogatego zestawu w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 odbędzie się 10 listopada bieżącego roku.


17.07.2009
11:30
[13]

Lethos. [ Generaďż˝ ]

ZAleży co zawieraja takie edycje kolekcjonerskie i ile kosztują. Ja jedyną grę, któą kupilem w EK, to Falloutt 3 na PC. Kupiłem bo kosztował 99.90 zł w Madia Markt i miał całkiem fajne gadzety. Na razie palanuję zakup Edycji Kolecjonerskich Dragon Age`a i Mass Effect`a 2.

17.07.2009
11:31
[14]

Yancy [ Legend ]

Zingus ---> Nie zawsze są to gówienka. Np. do NWN2 dostałem NWN1 + oba dodatki + koszulkę. Było tam jeszcze trochę innych pomniejszych rzeczy. Dodatki w każdym razie z gatunku pożytecznych.

17.07.2009
11:36
[15]

Ashaard [ enjoy the silence ]

[12]



Na razie nie wiadomo NIC nt. Prestige Edition na pecetach.

17.07.2009
11:38
smile
[16]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

no ale jak wiemy przeciętny polak nawet na edycje podstawowa nie ma kasy

17.07.2009
11:53
smile
[17]

.:Jj:. [ Legend ]


no ale jak wiemy przeciętny polak nawet na edycje podstawowa nie ma kasy

A daj spokój :) Przeciętny polak jest często oszustem i złodziejem, mając pieniądze woli oszukać twórców, sprawia mu to satysfakcję.
Jeśli naprawdę nie ma kasy to może kupić reedycje trochę starszych tytułów lub poczekać aż konkretny tytuł stanieje, zawsze jest Allegro i komisy by kupić grę używaną, z drugiej ręki.

Argument "bo gry są za drogie" jest tylko wymówką do piracenia. Nikt nikomu nie nakazuje kupowania gier od razu po premierze. Wystarczy poczekać przykładowo 3 miesiące- same korzyści: gra będzie tańsza, na Necie będą już poprawki, będzie dostępnych wiele recenzji, gameplaye'ów więc nie ma ryzyka nietrafionego zakupu itd...
Dziś mając 20pln można zaopatrzyć się we wspaniałe gry.

17.07.2009
11:56
smile
[18]

Zgred [ WREDNY ]

Ostatnio kupiłem EMPIRE: TOTAL WAR i jestem zadowolony:)

17.07.2009
12:01
[19]

ppaatt1 [ Trekker ]

Nie kupuję. No może kiedyś jak będę niezależny finansowo :)

Gdyby te dodatki nie były pierdółkami za które się płaci. Np. po jakiego pana h mam kupować jakiś śmieszny noktowizorek w ek CoDa ja gdyby był mi potrzebny to by się brało coś droższego/lepszego. A tak i tak będzie on stał tylko na manekinie u większości kupców bo jest średnio przydatny.

17.07.2009
17:40
[20]

kong123 [ Legend ]

jedyna jaką mam to Fallout 3 z pudełkiem śniadaniowym ale tak to nie kupuję szkoda kasy ;-) choć teraz trzymam kasę na Assassins Creed 2 X360 to kupie w edycji kolekcjonerskiej

17.07.2009
18:14
smile
[21]

bebzoon™ [ Pretorianin ]

kupiłem tylko stalkera:cień czernobyla
gry nie dokończyłem btw

zapisałem się też na fallouta 3 kolekcjonerską ale mnie ulti.a wybzykała, kupiłem
zwykłą, teraz kolekcjonerskie f3 leżą wszędzie...

30.07.2009
22:18
[22]

prekor [ Pretorianin ]

Czasami zdarza mi się kupić jakąś edycję kolekcjonerską jeśli jest tego warta.Najbliszym czasie zamierzam kupić edycję kolekcjoneską Fallout3 na X360 oraz Dragon Age.Ale zazwyczaj to ja wolę kupować zwykłą premierową edycję.

30.07.2009
22:20
[23]

Bac02 [ StreetRider ]

ja kupiłem na bazarze na GOL'u InFamous Edycje kolekcjonerską (NOWA) w okazyjnej cenie 130zł :) więc oszczędziłem 70zł :)

30.07.2009
22:20
[24]

szymonmac [ Legend ]

Tylko Fallout 3 :D

A tak to zastanawiam się nad AC II Black Edition.

30.07.2009
22:22
smile
[25]

Hubi9 [ Pretorianin ]

enemy territory quake wars! to jest tania edycja kolekcjonerska! tylko teraz nie ma jej na allegro

03.08.2009
22:35
smile
[26]

Rezort [ Naznaczony ]

Earth Universum, dostalem koszulke,dlugopis,ksiazke,notatnik, za 30 zl :P

03.08.2009
22:37
[27]

Kreek [ Senator ]

Nie kupuję, wolę jednak dać mniej i mieć samą grę, to mi wystarczy:P

03.08.2009
23:12
[28]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Kupuję kolekcjonerskie wydania głównie serii, które uwielbiam oraz okrzyczanych tytułów.

03.08.2009
23:17
[29]

esytacz [ Legionista ]

mam tylko kings bounty z edycji kolekcjonerskich. ktoś się orientuje, czy można jeszcze kolekcjonerke Call of Juarez Wiezy Krwii zdobyc ?

fajny ksiaze - dzieki

03.08.2009
23:18
[30]

fajny Książę [ Capo ]

esytacz--> Allegro

03.08.2009
23:26
[31]

.Albatros [ Horned Reaper ]

Z kolekcjonerskich wersji kupiłem do tej pory:
Świątynia Pierwotnego Zła (Biały Kruk) - sprzedałem po roku
Heroes 5 - drewnianą skrzyneczkę dałem mamie na działkę, a resztę sprzedałem po jakimś czasie na allegro
Gothic 3 - do dziś żałuję kupna EK, szybko sprzedałem na allegro
Neverwinter Nights 2 (Chaotic Evil) - zestaw oki
Mass Effect - moja najnowsza edycja kolekcjonerska i z której jestem najbardziej zadowolony, zarówno z samej gry jak i dołączonych dodatków

04.08.2009
13:31
[32]

fajny Książę [ Capo ]

Kurde, miałem sobie sprawić edycję kolekcjonerską Hitmana na Allegro (nówkę), ale niepotrzebnie zwlekałem i cholera, ktoś wykupił. Niestety ta edycja została definitywnie wycofana ze sprzedaży. Nie chciałby ktoś sprzedać? Zależy mi aby była w stanie idealnym.

04.08.2009
13:35
[33]

kluha666 [ Legend ]

Jedyną edycję kolekcjonerską jaką posiadam to jedynie Red Orchestra, ponieważ nie stać mnie za bardzo na wydawanie 150-200 zł na marne dodatki typu koszulka czy soundtruck...

04.08.2009
13:42
[34]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Nie posiadam żadnej EK. Może skuszę się na MW2 edycję prestiżową.

04.08.2009
15:11
[35]

fajny Książę [ Capo ]

[32] łup

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.