
Maniek070 [ Konsul ]
Wasze osiągnięcia:-)
W tym wątku, chciałbym, abyście zaprezentowali osiągnięcia( wszystkie kategorie) jakie do tej pory udało Wam się osiągnąć!!!:-)

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
6400Gs na razie tyle mam
Narmo [ nikt ]
szymonmac [ Legend ]
11710 Gamerscore.
Osiągnięcia masz w linku.
I Steam (gram tylko w TF2):
Tylko Engineerem miałem więcej punktów i nie wiem, czemu zniknęło.
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Kiedyś przegryzłem super-glu i miałem sklejone wargi. Po godzinie i interwencji lekarki puściło :)

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]
Wykrecilem 1:39.99 na AS3/FZR
LFS

R3ch0T [ Wyimaginowany ]
nauczyłem się robić jajecznice
Igierr [ Im God Of Rock ]
5 miejsce turniej FEAR na PGA. pierwsze 4 były nagradzane.

prick [ Gundam Meister ]
[3], [4] Cienko chłopaki :P

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]
zarobiłem 120 zet dzisiaj - legalnie
szymonmac [ Legend ]
prick----> TF2 na PC mam drugi tydzień.
Wcześniej na konsoli grałem.
BTW fajny nick :D
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Wynalazłem skuteczne lekarstwo na kaca.
lo0ol [ Jónior ]
744, 97531, 753, 615, (6x,4)*, 51, 71, 9151 i jeszcze trochę innych siteswapów :p nie ma co się rozpisywać.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Wyszedłem ze smiertelnego wypadku....
Wygrałem Laptopa na ostatni PGA w Poznaniu :)

Paul_Trunks [ Konsul ]
od kilku lat udało mi się nie zamordować żadnego z moich klientów
graf_0 [ Nożownik ]
744, 97531, 753, 615, (6x,4)*, 51, 71, 9151 i jeszcze trochę innych siteswapów :p nie ma co się rozpisywać.
O w mordę :) A ja myślałem że w tym chodzi o zwykłe podrzucanie piłek. W życiu bym nie pomyślał że to jest takie złożone
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Ja od 5 miesięcy nie kupiłem golda
Dlaczego?
Bo od 1 miesiąca nie gram na X-locku
kong123 [ Legend ]
hym...moje osiągnięcia? to może tak:
-wygrałem w lotka 200zł
-nigdy nic nie złamałem (sobie oczywiście)
-3870 GS przy 191 Achivementach (mało)
no i to tyle w zasadzie....
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Leniąc się całe liceum zdałem maturę i dostałem się na medycynę gdzie chciałem.

Grejbrak [ Pretorianin ]
Sam wypiłem litr wódki :)
Xarexon [ Generaďż˝ ]
mam kolegów z którymi mogę wyjść na dwór i pograć w piłkę ;]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]
w łikend rozprowadziłem 2 kg bardzo fajnego białego proszku
matmafan [ Alexander Degtyarev ]
1 miejsce w pchnięciu kulą 5kg, kategoria gimnazjum, mistrzostwa powiatowe
Chudy The Barbarian [ Legend ]
[21] - big deal.
Mam lekko ponad 6000 GS na X360.

Maniek070 [ Konsul ]
8,29s na 60m( 3 lata temu, jak dotąd nie mogłem tego pobić)
I miejsce w powiatowych zawodach strzeleckich z broni palnej (25m do celu).
II miejsce w olimpiadzie informatycznej o tematyce HTML.
PES 2009
Wygrana 9:0 na poziomie Top Player, czas na 5min, Manchesterem United przeciwko Celtikowi.
Więcej nie pamiętam:-)

Janczes [ You'll never walk alone ]
piwko pije
xgk [ DANTEm ]
zepsułem nowego kompa trzy godziny po zakupie, jak? , gdy chciałem go przenieś do mojego pokoju po schodach to mi upadł i coś się tam chyba ułamało ale nie wiem dokładnie bo matka go do naprawy odrazu zawiozła

Tal_Rascha [ Undomiel ]
;p
STARKILLER22 [ Man With Headphones ]
23000 gamerscore
Fat 238 [ Konsul ]
Skoczyłem z wysokości 10 metrów i nic mi sie nie stało.
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Tal_Rascha -> Skoro tak to:

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]
Yield 38 % w bukmacherce sezon 2008/2009 ponad 1000 typów

perto1 [ Konsul ]
4 snicersy i 3 marsy.
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Byłem na 2 miejscu w podstawówce pod względem punktów na minusie. :D Przegrałem o 5 punktów :/
doctore16 [ Ignacjusz ]
przeraza mnie to, ze duzo (jak nie wiekszosc) wypisuje jakies gamescory z gier komputerowych.
ja sie nauczylem robic high-key i spawac tlumik. a z kategorii komputerowych (skoro juz tym lecimy) to nauczylem sie robic makijaz w photoshopie i odchudzac panienki.
dragon --> zawsze? ale w jakim sensie?
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
przeraza mnie to, ze duzo (jak nie wiekszosc) wypisuje jakies gamescory z gier komputerowych.
Zauważ, że tak jest zawsze :)
PC-Maniac [ Ninja! ]
W podstawówce wygrałem szkolny konkurs z maty, napisałem test z maty w gimnazjum w 15 min i miałem 46pkt (parę pytań ze ściągi napiałem ale liczy się wynik :P), a z innej beki jechałem z ojcem do szpitala z treningu w noge (na hali) ze złamaną nogą i przed szpitalem objechałem na śniegu na schodach i złamałem rękę...

faust7 [ FullMetal Alchemist ]
Mam żółty pas... a poza tym nic czym mógłbym się pochwalić... lipna ranga w BF2, ET QW, niski lvl w grach MMO, umiem wybielać zęby i oczy w Gimpie oraz zmieniać kolor oczu, umiem siedzieć przy kompie przez 36 godzin bez przerwy, miałem 7 albo i więcej razy rozwalona głowę (krążek hohejowy, bujaczka, rower itd.), nigdy nie grałem w Tibię (to chyba moje największe osiągnięcie), tylko raz w życiu zemdlałem (po upadku z dużej wysokości na klatę), kiedyś nawet w totka 10zł wygrałem, nigdy nic sobie nie złamałem, umiem nie myśleć, nie umiem grać w piłkę ani w żaden inny sport ale za to świetnie leniuchuję,
jak sobie jutro coś przypomnę to dopiszę...
Rasta' [ L3G3ND ]
pc-maniac --> niezłe combo ;O
to i ja się pochwalę , wykręciłem 50-50 to 180 na funboxie ; P (bmx)
Shaybecki [ Shaybeck ]
ukryty achievement na Xbox fun day :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9128213&N=1
PC-Maniac [ Ninja! ]
no niby niezł,e ale jak noge złamałem to myślę zajebiście nie bede musiał chodzić do szkoły i całe dnie na kompie a tu jeszcze ręka i do tego prawa więc z grania 24/7 nici bo grało się strasznie (jak lewą złamałem to grało się całkiem fajnie bo dałem książkę pod gips i na WSAD i okolice klikałem lajtowo)
Fat 238 [ Konsul ]
2 miejsce w tenisie stołowym na ogólnopolskich zawodach:)
ziomek112 [ Pretorianin ]
7,0 na setke.. xD