GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wasze osiągnięcia:-)

16.07.2009
20:52
smile
[1]

Maniek070 [ Konsul ]

Wasze osiągnięcia:-)

W tym wątku, chciałbym, abyście zaprezentowali osiągnięcia( wszystkie kategorie) jakie do tej pory udało Wam się osiągnąć!!!:-)

16.07.2009
20:54
smile
[2]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

6400Gs na razie tyle mam

16.07.2009
20:55
[3]

Narmo [ nikt ]




16.07.2009
20:56
[4]

szymonmac [ Legend ]

11710 Gamerscore.

Osiągnięcia masz w linku.

I Steam (gram tylko w TF2):


Tylko Engineerem miałem więcej punktów i nie wiem, czemu zniknęło.

16.07.2009
20:58
[5]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Kiedyś przegryzłem super-glu i miałem sklejone wargi. Po godzinie i interwencji lekarki puściło :)

16.07.2009
21:00
smile
[6]

wiesław2 [ Na HAXACH ! ]

Wykrecilem 1:39.99 na AS3/FZR

LFS

16.07.2009
21:02
smile
[7]

R3ch0T [ Wyimaginowany ]

nauczyłem się robić jajecznice

16.07.2009
21:02
[8]

Igierr [ Im God Of Rock ]

5 miejsce turniej FEAR na PGA. pierwsze 4 były nagradzane.

16.07.2009
21:06
smile
[9]

prick [ Gundam Meister ]

[3], [4] Cienko chłopaki :P

16.07.2009
21:09
smile
[10]

$Respect$ [ chłopak z pokoju 309 ]

zarobiłem 120 zet dzisiaj - legalnie

16.07.2009
21:10
[11]

szymonmac [ Legend ]

prick----> TF2 na PC mam drugi tydzień.
Wcześniej na konsoli grałem.

BTW fajny nick :D

16.07.2009
21:21
[12]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Wynalazłem skuteczne lekarstwo na kaca.

16.07.2009
21:23
[13]

lo0ol [ Jónior ]

744, 97531, 753, 615, (6x,4)*, 51, 71, 9151 i jeszcze trochę innych siteswapów :p nie ma co się rozpisywać.

16.07.2009
21:23
[14]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Wyszedłem ze smiertelnego wypadku....
Wygrałem Laptopa na ostatni PGA w Poznaniu :)

16.07.2009
21:25
smile
[15]

Paul_Trunks [ Konsul ]

od kilku lat udało mi się nie zamordować żadnego z moich klientów

16.07.2009
21:27
[16]

graf_0 [ Nożownik ]

744, 97531, 753, 615, (6x,4)*, 51, 71, 9151 i jeszcze trochę innych siteswapów :p nie ma co się rozpisywać.

O w mordę :) A ja myślałem że w tym chodzi o zwykłe podrzucanie piłek. W życiu bym nie pomyślał że to jest takie złożone

17.07.2009
10:23
[17]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Ja od 5 miesięcy nie kupiłem golda

Dlaczego?

Bo od 1 miesiąca nie gram na X-locku

17.07.2009
11:08
[18]

kong123 [ Legend ]

hym...moje osiągnięcia? to może tak:
-wygrałem w lotka 200zł
-nigdy nic nie złamałem (sobie oczywiście)
-3870 GS przy 191 Achivementach (mało)

no i to tyle w zasadzie....

17.07.2009
11:11
[19]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Leniąc się całe liceum zdałem maturę i dostałem się na medycynę gdzie chciałem.

17.07.2009
11:14
smile
[20]

Grejbrak [ Pretorianin ]

Sam wypiłem litr wódki :)

17.07.2009
11:24
[21]

Xarexon [ Generaďż˝ ]

mam kolegów z którymi mogę wyjść na dwór i pograć w piłkę ;]

17.07.2009
11:32
smile
[22]

gandalf2007 [ Generaďż˝ ]

w łikend rozprowadziłem 2 kg bardzo fajnego białego proszku

17.07.2009
11:43
[23]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

1 miejsce w pchnięciu kulą 5kg, kategoria gimnazjum, mistrzostwa powiatowe

spoiler start

A nigdy dotąd nie trenowałem tego
spoiler stop

17.07.2009
11:48
[24]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

[21] - big deal.

Mam lekko ponad 6000 GS na X360.

17.07.2009
17:29
smile
[25]

Maniek070 [ Konsul ]

8,29s na 60m( 3 lata temu, jak dotąd nie mogłem tego pobić)

I miejsce w powiatowych zawodach strzeleckich z broni palnej (25m do celu).

II miejsce w olimpiadzie informatycznej o tematyce HTML.

PES 2009
Wygrana 9:0 na poziomie Top Player, czas na 5min, Manchesterem United przeciwko Celtikowi.

Więcej nie pamiętam:-)

17.07.2009
17:35
smile
[26]

Janczes [ You'll never walk alone ]

piwko pije

17.07.2009
20:53
[27]

xgk [ DANTEm ]

zepsułem nowego kompa trzy godziny po zakupie, jak? , gdy chciałem go przenieś do mojego pokoju po schodach to mi upadł i coś się tam chyba ułamało ale nie wiem dokładnie bo matka go do naprawy odrazu zawiozła

17.07.2009
21:02
smile
[28]

Tal_Rascha [ Undomiel ]



;p

17.07.2009
22:37
[29]

STARKILLER22 [ Man With Headphones ]

23000 gamerscore

18.07.2009
16:30
[30]

Fat 238 [ Konsul ]

Skoczyłem z wysokości 10 metrów i nic mi sie nie stało.

18.07.2009
16:32
[31]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Tal_Rascha -> Skoro tak to:

18.07.2009
16:33
smile
[32]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

Yield 38 % w bukmacherce sezon 2008/2009 ponad 1000 typów

26.07.2009
23:44
smile
[33]

perto1 [ Konsul ]

4 snicersy i 3 marsy.

27.07.2009
00:01
[34]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Byłem na 2 miejscu w podstawówce pod względem punktów na minusie. :D Przegrałem o 5 punktów :/

27.07.2009
00:09
[35]

doctore16 [ Ignacjusz ]

przeraza mnie to, ze duzo (jak nie wiekszosc) wypisuje jakies gamescory z gier komputerowych.
ja sie nauczylem robic high-key i spawac tlumik. a z kategorii komputerowych (skoro juz tym lecimy) to nauczylem sie robic makijaz w photoshopie i odchudzac panienki.

dragon --> zawsze? ale w jakim sensie?

27.07.2009
00:09
[36]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

przeraza mnie to, ze duzo (jak nie wiekszosc) wypisuje jakies gamescory z gier komputerowych.

Zauważ, że tak jest zawsze :)

27.07.2009
00:14
[37]

PC-Maniac [ Ninja! ]

W podstawówce wygrałem szkolny konkurs z maty, napisałem test z maty w gimnazjum w 15 min i miałem 46pkt (parę pytań ze ściągi napiałem ale liczy się wynik :P), a z innej beki jechałem z ojcem do szpitala z treningu w noge (na hali) ze złamaną nogą i przed szpitalem objechałem na śniegu na schodach i złamałem rękę...

27.07.2009
00:32
smile
[38]

faust7 [ FullMetal Alchemist ]

Mam żółty pas... a poza tym nic czym mógłbym się pochwalić... lipna ranga w BF2, ET QW, niski lvl w grach MMO, umiem wybielać zęby i oczy w Gimpie oraz zmieniać kolor oczu, umiem siedzieć przy kompie przez 36 godzin bez przerwy, miałem 7 albo i więcej razy rozwalona głowę (krążek hohejowy, bujaczka, rower itd.), nigdy nie grałem w Tibię (to chyba moje największe osiągnięcie), tylko raz w życiu zemdlałem (po upadku z dużej wysokości na klatę), kiedyś nawet w totka 10zł wygrałem, nigdy nic sobie nie złamałem, umiem nie myśleć, nie umiem grać w piłkę ani w żaden inny sport ale za to świetnie leniuchuję,

jak sobie jutro coś przypomnę to dopiszę...

27.07.2009
00:34
[39]

Rasta' [ L3G3ND ]

pc-maniac --> niezłe combo ;O

to i ja się pochwalę , wykręciłem 50-50 to 180 na funboxie ; P (bmx)

27.07.2009
00:43
[40]

Shaybecki [ Shaybeck ]

ukryty achievement na Xbox fun day :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9128213&N=1


Wasze osiągnięcia:-) - Shaybecki
27.07.2009
00:44
[41]

PC-Maniac [ Ninja! ]

no niby niezł,e ale jak noge złamałem to myślę zajebiście nie bede musiał chodzić do szkoły i całe dnie na kompie a tu jeszcze ręka i do tego prawa więc z grania 24/7 nici bo grało się strasznie (jak lewą złamałem to grało się całkiem fajnie bo dałem książkę pod gips i na WSAD i okolice klikałem lajtowo)

04.08.2009
13:10
[42]

Fat 238 [ Konsul ]

2 miejsce w tenisie stołowym na ogólnopolskich zawodach:)

04.08.2009
13:14
[43]

ziomek112 [ Pretorianin ]

7,0 na setke.. xD

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.