GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rc Cars

11.07.2009
12:19
smile
[1]

ilikekomputergames [ Konsul ]

Rc Cars

To bardzo stara gra ale ciekawa
Ona była moją pierwszą grą

31.07.2009
11:32
[2]

bambo [ Chor��y ]

Ta masz racje
ta gra jest odjechana
najlepsze są momęty jak jakiś gościu albo babka cie kopnie

31.07.2009
11:33
[3]

bezimienny3 [ Generaďż˝ ]

No i?

31.07.2009
11:33
smile
[4]

ilikekomputergames [ Konsul ]

no teraz ta gra mnie nie kręci kiedyś była lepsza

31.07.2009
11:39
[5]

power gracz [ Cloak Engaged ]

yyy...jesli ona byla twoja pierwsza,to...ile masz lat ?
ja ja kupilem...nie wiem,w 2002-2003 roku ?
moge sie mylic,chyba,ze gadamy o dwoch roznych grach...

05.08.2009
17:53
[6]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

... ale ciekawa - fajna ta gierka była. Była to zresztą moja pierwsza gra wyścigowa.

05.08.2009
23:36
[7]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

kiedys to się w to grało-ach te czasy

06.08.2009
00:01
[8]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

Bardzo przyjemna ściganka:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.