
ilikekomputergames [ Konsul ]
Rc Cars
To bardzo stara gra ale ciekawa
Ona była moją pierwszą grą
bambo [ Chor��y ]
Ta masz racje
ta gra jest odjechana
najlepsze są momęty jak jakiś gościu albo babka cie kopnie
bezimienny3 [ Generaďż˝ ]
No i?

ilikekomputergames [ Konsul ]
no teraz ta gra mnie nie kręci kiedyś była lepsza
power gracz [ Cloak Engaged ]
yyy...jesli ona byla twoja pierwsza,to...ile masz lat ?
ja ja kupilem...nie wiem,w 2002-2003 roku ?
moge sie mylic,chyba,ze gadamy o dwoch roznych grach...
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
... ale ciekawa - fajna ta gierka była. Była to zresztą moja pierwsza gra wyścigowa.
kozi3000 [ Generaďż˝ ]
kiedys to się w to grało-ach te czasy
fazikjunior [ Generaďż˝ ]
Bardzo przyjemna ściganka:)