GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Drużyna A

09.07.2009
03:32
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

Drużyna A



Nie ma co, będzie hit!

09.07.2009
04:49
smile
[2]

Bart2233 [ Peaceblaster ]

Przecież Baracus jest niezastąpiony.

04.04.2010
12:46
smile
[3]

siwCa [ Legend ]



Drugi trailer :)

04.04.2010
12:55
[4]

QrKo_ [ ]

Ja tam czekam z niecierpliwoscia. Oprocz A-Team sporo fajnych filmow wyjdzie w ciagu najblizszych 3 miesiecy.

04.04.2010
12:57
smile
[5]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Bez Mr. T to nie to samo...

04.04.2010
13:10
smile
[6]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Nie miałem pojęcia, że ten film będzie miał taką ciekawą obsadę. Kolejny film, na którym mam nadzieję, że się w tym roku nie zawiodę.

04.04.2010
13:17
smile
[7]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

Ja też czekam na niego.

Zalazł się kolejny, który skreśla film na 5 miesięcy przed premierą...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.