
Fett [ Avatar ]
Drużyna A
Nie ma co, będzie hit!

Bart2233 [ Peaceblaster ]
Przecież Baracus jest niezastąpiony.

siwCa [ Legend ]
Drugi trailer :)
QrKo_ [ ]
Ja tam czekam z niecierpliwoscia. Oprocz A-Team sporo fajnych filmow wyjdzie w ciagu najblizszych 3 miesiecy.

Chudy The Barbarian [ Legend ]
Bez Mr. T to nie to samo...

Macco™ [ Child Of The Damned ]
Nie miałem pojęcia, że ten film będzie miał taką ciekawą obsadę. Kolejny film, na którym mam nadzieję, że się w tym roku nie zawiodę.

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
Ja też czekam na niego.
Zalazł się kolejny, który skreśla film na 5 miesięcy przed premierą...