GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polecajcie gry!!

08.07.2009
21:38
smile
[1]

baso [ Konsul ]

Polecajcie gry!!

Yoyo all. powiedzcie jakie znacie zarąbiste gierki? Podawajcie tytuły

08.07.2009
21:38
smile
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

GTA IV

08.07.2009
21:40
[3]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

Call of Duty 4: Modern Warfare, Street Fighter IV... wiele, wiele innych.

08.07.2009
21:41
smile
[4]

baso [ Konsul ]

I wiele innych co za głupia odpowiedź to powiedz wszystkie inne jakie są fajne i w które grałeś

08.07.2009
23:23
[5]

Iselor (Łódź) [ Pretorianin ]

Ech, czy są tu moderatorzy? Takie wątki nie zaśmiecają wam serwisu?

09.07.2009
00:08
[6]

baso [ Konsul ]

E ziomek (Iselor (Łódź)= a co ty w tej chwili robisz zaśmiecasz forum, jesteś po prostu śmieciem, i ja nie zaśmiecam bo się pytam ludzi jakie gry polecają.

09.07.2009
00:10
[7]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Baso na wstępie podaj rodzaj gier jakie cię interesują po można podawać miliony propozycji które ci nie przypasują...

10.07.2009
09:02
[8]

Sedes1024 [ Legionista ]

Wiedźmin

10.07.2009
09:05
[9]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

Call of Duty 4,GTA IV,Crysis,Assassin's Creed

10.07.2009
11:27
smile
[10]

Woronsk [ Centurion ]

PROTOTYPE, GTA 4, Assassin's Creed, Burnout Paradise The Ultimate Box, Mirror's edge, FUEL, Shaun White Snowboarding

10.07.2009
11:44
[11]

Xardas3101 [ Legionista ]

Hmmm... Nie podałeś rodzaju gier, jakie lubisz, więc może tak:

RPG: Koniecznie Saga Gothic, Wiedźmin, wyprobuj też Neverwinter Nights 2,
Strzelanki: Far Cry 2, Call of Duty, Gers of War
Wyścigi: Burnout Paradise, Fuel,

Napisz jaki rodzaj gier Cię interesuje to dopiszę coś więcej ;)

10.07.2009
19:06
[12]

shinobi10 [ ShadouQ ]

Tenchu,Ratchety,Tekken,The king of fighters,turok,gotchic 3,god of war 1 i 2 :)

10.07.2009
19:08
[13]

ilikekomputergames [ Konsul ]

Call of duty 4, GTA 4, Fifa 10, PES 09, Heroes, Wiedźmin, Sacred 2

10.07.2009
19:09
[14]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Glupszego pytania nie slyszalem...

19.07.2009
11:04
[15]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

wątek bezsensu wiesz ile jest świetnych gier baso ?! bardzo dużo nie sposób ich wymienić jeszcze rozumiem jak by pytanie brzmiało najlepszy waszym zdaniem FPS czy RPG no to wtedy jeszcze ok ale tak to żal

19.07.2009
11:10
smile
[16]

R3ch0T [ Wyimaginowany ]

baso nie lubię cię :'(

19.07.2009
12:12
[17]

ilikekomputergames [ Konsul ]

Gothic 3

19.07.2009
12:17
[18]

WrednySierściuch [ Konsul ]

go go szachy, a jak dla ciebie to warcaby--->(jak przegrywasz to możesz komuś zarąbać(albo i rękę wyrwać :) ))

29.07.2009
14:29
[19]

kozi3000 [ Generaďż˝ ]

Fallout3

02.08.2009
20:28
smile
[20]

Maniek070 [ Konsul ]

Pes, Fifa, Grid, Crisis, Far Cry 2, Dirt, NBA2K9

02.08.2009
20:29
[21]

fajny Książę [ Capo ]

Snajper

02.08.2009
20:30
[22]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Wlasnie gram w gre Harry Potter i Wiezien Azkabanu, starczy Ci na okolo 10 godzin wspanialej rozrywki.

02.08.2009
20:31
[23]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

pacman!

02.08.2009
20:51
[24]

Darth Adrian [ Glory Glory Man United ]

Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: IV, Prince of Persia, Splinter Cell, Splinter Cell: Double Agent, Splinter Cell: Chaos Theory, Mafia, Fahrenheit, Jade Empire, Test Drive Unlimited, Need for Speed: Most Wanted, Rayman 2: The Great Escape, Rayman 3: Hoodlum Havoc, Age of Empires, Mass Effect, Crackdown, Baldur's Gate, Baldur's Gate II, IceWind Dale, Gothic, Gothic II, Gothic III, Max Payne, Max Payne 2: Upadek Maxa Payna, Rainbow Six: Vegas, Rainbow Six: Vegas 2, Star Wars: The Force Unleashed, Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, Star Wars Battlefront, Star Wars Battlefront II, Star Wars Knights of the Old Republic, Star Wars Knights of the Old Republic: The Sith Lords, Overlord I, Overlord II, Age of Empires II, Age of Empires III, FIFA 08 (na konsole), FIFA 09 (na konsole), Fallout, Fallout II, Fallout III, Fight Night Round 3, Fight Night Round 4, Gears of War, Gears of War 2, Guitar Hero 2, Guitar Hero 3, Bionic Commando, The Secret of Monkey Island: Special Edition, Top Spin 2, Top Spin 3, Call of Juarez, Call of Juarez: Więzy Krwi, Infernal, Instinct, Enclave, Fuel, Spore, ColinMcrae DIRT, Race Driver: Grid, America's Army 3, Ghostbusters: The Video Game, Prototype, Speedway Liga, The Sims 2, The Sims 3, Red Faction Guerrilla, Virtua Tennis 2009, ArmA II, InFamous, Killzone 2, Adventures of Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy, Terminator: Salvation, Fable, Fable 2, Tajne Akta Tunguska, X-Men Origins: Wolverine, Velvet Assassin no i oczywiście perełka STALIN vs. MARTIANS wraz dla ochłody Władcy Móch: Wrzód na Dópie...

PS. Głupie pytanie, głupia...

02.08.2009
21:16
[25]

Tomasij ZaYceV [ Leike ]

Darth Adrian => Ile to pisałeś? :P

Ja Ci polecam stare dobre Call of Duty... No ale przede wszystkim Modern Warfare. Zresztą, koledzy wyżej wiedzą lepiej :D.

02.08.2009
21:55
smile
[26]

Yerten [ Pretorianin ]

1. Zaje*ać baso
2. Zaje*ać baso II: wykatrowany baso
3. Z.b. III: baso powraca
4. b.A.S.ooooo: SPAM ATACK

Podzielam zdanie Iselor (Łódź) - ile mozna takich samych wątków

Przyjdzie na forum taki baso, założy chu**wy temat, którego i tak sam nie wymyśli tylko kopiuje. A potem cieszy się bo mysli, że świci!

03.08.2009
09:09
[27]

Fat 238 [ Konsul ]

Grand Theft Auto III,
Grand Theft Auto: Vice City,
Grand Theft Auto: San Andreas,
Grand Theft Auto: IV,
Call of duty 4,
Crysis,
Assassin's Creed,

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.