
baso [ Konsul ]
Polecajcie gry!!
Yoyo all. powiedzcie jakie znacie zarąbiste gierki? Podawajcie tytuły

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
GTA IV
Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
Call of Duty 4: Modern Warfare, Street Fighter IV... wiele, wiele innych.

baso [ Konsul ]
I wiele innych co za głupia odpowiedź to powiedz wszystkie inne jakie są fajne i w które grałeś
Iselor (Łódź) [ Pretorianin ]
Ech, czy są tu moderatorzy? Takie wątki nie zaśmiecają wam serwisu?
baso [ Konsul ]
E ziomek (Iselor (Łódź)= a co ty w tej chwili robisz zaśmiecasz forum, jesteś po prostu śmieciem, i ja nie zaśmiecam bo się pytam ludzi jakie gry polecają.
PC-Maniac [ Ninja! ]
Baso na wstępie podaj rodzaj gier jakie cię interesują po można podawać miliony propozycji które ci nie przypasują...
Sedes1024 [ Legionista ]
Wiedźmin
PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]
Call of Duty 4,GTA IV,Crysis,Assassin's Creed

Woronsk [ Centurion ]
PROTOTYPE, GTA 4, Assassin's Creed, Burnout Paradise The Ultimate Box, Mirror's edge, FUEL, Shaun White Snowboarding
Xardas3101 [ Legionista ]
Hmmm... Nie podałeś rodzaju gier, jakie lubisz, więc może tak:
RPG: Koniecznie Saga Gothic, Wiedźmin, wyprobuj też Neverwinter Nights 2,
Strzelanki: Far Cry 2, Call of Duty, Gers of War
Wyścigi: Burnout Paradise, Fuel,
Napisz jaki rodzaj gier Cię interesuje to dopiszę coś więcej ;)
shinobi10 [ ShadouQ ]
Tenchu,Ratchety,Tekken,The king of fighters,turok,gotchic 3,god of war 1 i 2 :)
ilikekomputergames [ Konsul ]
Call of duty 4, GTA 4, Fifa 10, PES 09, Heroes, Wiedźmin, Sacred 2
dewastat0r [ Generaďż˝ ]
Glupszego pytania nie slyszalem...
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
wątek bezsensu wiesz ile jest świetnych gier baso ?! bardzo dużo nie sposób ich wymienić jeszcze rozumiem jak by pytanie brzmiało najlepszy waszym zdaniem FPS czy RPG no to wtedy jeszcze ok ale tak to żal

R3ch0T [ Wyimaginowany ]
baso nie lubię cię :'(
ilikekomputergames [ Konsul ]
Gothic 3
WrednySierściuch [ Konsul ]
go go szachy, a jak dla ciebie to warcaby--->(jak przegrywasz to możesz komuś zarąbać(albo i rękę wyrwać :) ))
kozi3000 [ Generaďż˝ ]
Fallout3

Maniek070 [ Konsul ]
Pes, Fifa, Grid, Crisis, Far Cry 2, Dirt, NBA2K9
fajny Książę [ Capo ]
Snajper
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Wlasnie gram w gre Harry Potter i Wiezien Azkabanu, starczy Ci na okolo 10 godzin wspanialej rozrywki.
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
pacman!
Darth Adrian [ Glory Glory Man United ]
Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto: IV, Prince of Persia, Splinter Cell, Splinter Cell: Double Agent, Splinter Cell: Chaos Theory, Mafia, Fahrenheit, Jade Empire, Test Drive Unlimited, Need for Speed: Most Wanted, Rayman 2: The Great Escape, Rayman 3: Hoodlum Havoc, Age of Empires, Mass Effect, Crackdown, Baldur's Gate, Baldur's Gate II, IceWind Dale, Gothic, Gothic II, Gothic III, Max Payne, Max Payne 2: Upadek Maxa Payna, Rainbow Six: Vegas, Rainbow Six: Vegas 2, Star Wars: The Force Unleashed, Star Wars Jedi Knight Jedi Academy, Star Wars Battlefront, Star Wars Battlefront II, Star Wars Knights of the Old Republic, Star Wars Knights of the Old Republic: The Sith Lords, Overlord I, Overlord II, Age of Empires II, Age of Empires III, FIFA 08 (na konsole), FIFA 09 (na konsole), Fallout, Fallout II, Fallout III, Fight Night Round 3, Fight Night Round 4, Gears of War, Gears of War 2, Guitar Hero 2, Guitar Hero 3, Bionic Commando, The Secret of Monkey Island: Special Edition, Top Spin 2, Top Spin 3, Call of Juarez, Call of Juarez: Więzy Krwi, Infernal, Instinct, Enclave, Fuel, Spore, ColinMcrae DIRT, Race Driver: Grid, America's Army 3, Ghostbusters: The Video Game, Prototype, Speedway Liga, The Sims 2, The Sims 3, Red Faction Guerrilla, Virtua Tennis 2009, ArmA II, InFamous, Killzone 2, Adventures of Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy, Terminator: Salvation, Fable, Fable 2, Tajne Akta Tunguska, X-Men Origins: Wolverine, Velvet Assassin no i oczywiście perełka STALIN vs. MARTIANS wraz dla ochłody Władcy Móch: Wrzód na Dópie...
PS. Głupie pytanie, głupia...
Tomasij ZaYceV [ Leike ]
Darth Adrian => Ile to pisałeś? :P
Ja Ci polecam stare dobre Call of Duty... No ale przede wszystkim Modern Warfare. Zresztą, koledzy wyżej wiedzą lepiej :D.

Yerten [ Pretorianin ]
1. Zaje*ać baso
2. Zaje*ać baso II: wykatrowany baso
3. Z.b. III: baso powraca
4. b.A.S.ooooo: SPAM ATACK
Podzielam zdanie Iselor (Łódź) - ile mozna takich samych wątków
Przyjdzie na forum taki baso, założy chu**wy temat, którego i tak sam nie wymyśli tylko kopiuje. A potem cieszy się bo mysli, że świci!
Fat 238 [ Konsul ]
Grand Theft Auto III,
Grand Theft Auto: Vice City,
Grand Theft Auto: San Andreas,
Grand Theft Auto: IV,
Call of duty 4,
Crysis,
Assassin's Creed,