GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA Vice City bez płytki?

06.07.2009
16:58
smile
[1]

Fifura [ RHCP ]

GTA Vice City bez płytki?

Co zrobić by można grać w Vice City bez płytki?

06.07.2009
16:59
[2]

kluha666 [ Senator ]

A po Ci to, przeciez nic nie szkodzi gdy plytka (oryginalna?) jest w napedzie ;P

06.07.2009
16:59
[3]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Ściągnąć cracka.

06.07.2009
17:01
[4]

Fifura [ RHCP ]

bo właśnie nie mam płytki :) a chciałbym pograć :)

skąd moge ściągnąć takiego cracka?

06.07.2009
17:03
[5]

kluha666 [ Senator ]

Trzeba bylo zrobic, obraz plyty Alcoholem 120%, a jesli gra jest oryginalna (daj fotke ;P) sciagnij cracka xd

06.07.2009
17:17
[6]

Pirat099 [ Fighter ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.