GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wielka prosba,calosc potrwa jedynie kilka minut...chodzi o klicka..

06.07.2009
07:21
[1]

power gracz [ Cwaniak ]

wielka prosba,calosc potrwa jedynie kilka minut...chodzi o klicka..



prosilbym,aby wszyscy dobrzy ludzie klikneli tutaj,zarejestrowali sie,i w tym powyzszym linku zaglosowac na xao (mozna glosowac dopiero po rejestracji)

jesli nie zaglosowales - no coz...szkoda

jesli zaglosowales - dzieki ci dobry czlowieku :)

06.07.2009
08:02
smile
[2]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Masz +1, ale nick, pod którym się zarejestrowałem Ci raczej nie pomoże.


Żarcik ^^

06.07.2009
08:07
[3]

power gracz [ Cwaniak ]

pinata---ha-ha-ha,ale to mi i tak nie zaszkodzi :]

06.07.2009
08:29
[4]

power gracz [ Cwaniak ]

dobra,juz nie wazne,zaczynaja sie lapac...:/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.