power gracz [ Cwaniak ]
wielka prosba,calosc potrwa jedynie kilka minut...chodzi o klicka..
prosilbym,aby wszyscy dobrzy ludzie klikneli tutaj,zarejestrowali sie,i w tym powyzszym linku zaglosowac na xao (mozna glosowac dopiero po rejestracji)
jesli nie zaglosowales - no coz...szkoda
jesli zaglosowales - dzieki ci dobry czlowieku :)

DJ Pinata [ Subterranean ]
Masz +1, ale nick, pod którym się zarejestrowałem Ci raczej nie pomoże.
Żarcik ^^
power gracz [ Cwaniak ]
pinata---ha-ha-ha,ale to mi i tak nie zaszkodzi :]
power gracz [ Cwaniak ]
dobra,juz nie wazne,zaczynaja sie lapac...:/