GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Daltnosci w avansie xD

06.07.2009
00:35
[1]

Zultab [ Konsul ]

Daltnosci w avansie xD


06.07.2009
00:37
[2]

kali93 [ Isildur ]

Nie znalazłem tam nic śmiesznego, po prostu błąd.

06.07.2009
00:44
[3]

.:Jj:. [ Legend ]

Najwyraźniej producent przesłał zdjęcie tylko jednego wariantu kolorystycznego. Sami nie mogą pewnie zrobić zdjęcia bo a) nie chce im się b) w jakiejś umowie jest to zabronione aby zamieszczać swoje materiały c) who cares, chyba każdy zna kolory.

06.07.2009
02:01
smile
[4]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ DisturbeD_RuleZz ]

teraz nie wiadomo jakie kolory sa prawdziwe, heh

06.07.2009
06:47
smile
[5]

power gracz [ Cwaniak ]

haha

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.