GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Galerianki - czyli 30 min zmarnowanego czasu

05.07.2009
23:27
[1]

gromusek [ keep Your secrets ]

Galerianki - czyli 30 min zmarnowanego czasu

Jesli macie pol godziny przed snem, aby sie zanudzić i obejrzeć cos bezsensownego to polecam

1/3
2/3
3/3

05.07.2009
23:29
[2]

raphunder [ Legend ]

Już oglądałem.

05.07.2009
23:36
[3]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

To jest wersja bete tego filmu. Jakoś niedługo ma wyjść wersja kinowa. Soundtrack ma byś robiony w całości przez O.S.T.R.

05.07.2009
23:49
[4]

gromusek [ keep Your secrets ]

co nie zmienia faktu iz film to dno :)

05.07.2009
23:50
[5]

Roland Deschain [ Gunslinger ]

W nowej wersji mają wystąpować inne aktorki i wogóle ma być bardziej profesjonalnie zrobiony;]

05.07.2009
23:54
[6]

gromusek [ keep Your secrets ]

oby :) bo sam temat fajny ale fabuła gra aktorska ponizej krytyki (biorac pod uwage iż jest to amatorska niskobudżetówka)

05.07.2009
23:54
[7]

Gangstah [ Masz bober? ]

Co tu ogladac, film o mlodych ku^$# , bleh , szkoda czasu

06.07.2009
00:06
smile
[8]

Mastyl [ Legend ]

Mnie tylko interesuje, z jakiego kawałka jest tekst "nieletnia suka ostro się łasi, sponsora szuka, pragnienie gasi" ? :)

06.07.2009
00:11
[9]

gromusek [ keep Your secrets ]

znajac zycie z nowej plyty OSTR

06.07.2009
01:17
[10]

mateofi [ Centurion ]

"ja ci powiem, że to wiocha i siara jest "

: D

06.07.2009
01:57
smile
[11]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Zjadłam Twojego budynia.

06.07.2009
01:57
[12]

maczu [ Generaďż˝ ]

fakt - zmarnowane 30 minut.

06.07.2009
02:15
[13]

Kub$ki [ Generaďż˝ ]

Niektóre dialogi mnie rozwaliły, temat dobry ale ogólnie film słaby bo nie chodziło w nim o rozbawienie tylko o nauczenie, przedstawienie...

06.07.2009
07:24
smile
[14]

Backside [ Senator ]

Jestem dopiero na 1:37, a już się poczułem jakbym czytał wypociny pani-od-młodocianych-alkoholików a.k.a. no_pewnie_bejb_masz_szluga_? :).

Na kim robią dziś wrażenie czerwone Marlboro? Co to jest, Jack Daniels jakiś wśród szlugów cenowo? No i te teksty :D... układane są jak gadki łobuziaków z PRL-owskich bajek, coś na wzór Gołębiewskiego z "Podróży za jeden uśmiech"... legalnie szefie! :)

06.07.2009
07:39
smile
[15]

hopkins [ Zaczarowany ]

Po tekscie zabralas mojego tampona i oddasz mi go, bo powiem ojcu zrezygnowalem.

06.07.2009
07:42
[16]

Awerik [ Carioca ]

Kiedyś to obejrzałem, faktycznie strata czasu. Scenariusz przewidywalny do obrzygania, a aktorstwo oporowo drewniane.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.