zoloman [ Pinhead ]
Speedcore
Dobry wieczór. Proszę o polecenie mi kawałków podobnych do Kale Vandalen - Eigen Volk Eerst .
Właśnie to odkryłem i jestem autentycznie zafascynowany:) Podawajcie zarówno kawałki jak i wykonawców.

Retox128 [ Konsul ]
Speedcore'u akurat nie słucham ale Neophyte
zoloman [ Pinhead ]
up

pablo397 [ sport addicted ]
bardzo oryginalna muza

slowik [ NightInGale ]
ze speedcore lubie sluchac 'gabba front berlin'
tutaj masz lacrima ktora najbardziej mi sie podoba :) jednak berserker tez jest ciekawy ;-)
zoloman [ Pinhead ]
Retox128--> Neophyte też świetny, tylko że jeszcze za mało "speed" :)
pablo397--> To ironia?
slowik--> No to już coś, tylko właśnie za spokojne. Zobaczę jeszcze tego berserkera.
kali93 [ Isildur ]
O jezu co za mordownia, już dla mnie podwórkowe kapele metalowe są bardziej znośne do słuchania...

slowik [ NightInGale ]
zoloman===>to dobry speedcore jesli chcesz wiekszej mordowni to musisz szukac hardcore :)
Storm® [ Hardstyle Lover ]
kali93 -> żadna mordownia tylko utwór z najniższą wartością BPM wynoszącą 200, a zazwyczaj wynosi ona ponad 250, docierając nawet do 1000.
Osobiście takie cuś mi się nie podoba, ani do tego tańczyć nie można, ani też jakoś tak wczuć się w bit. Zostaję przy Hardstyle :) Hardcore jeszcze jakoś miły mym uszom, ale speedcore niezbyt.
zoloman [ Pinhead ]
slowik--> A to co dałem w pierwszym linku to speedcore czy hardcore? Bo to jest hardcore, a też zajebisty: .
Ogólnie im większa mordownia tym lepiej:)

Retox128 [ Konsul ]
[8] Gabber jest mniejszą mordownią niż speedcore, prawdziwą mordownią jest splittercore (ponad 600 Bmp)

slowik [ NightInGale ]
speedcore = szybko i jeszcze szybciej ;-)
hardcore = wolniej ale mordownia lepsza :)
osobiscie wole to pierwsze :)

Tenshay [ I'm Destroying The World ]
ze khe? O_o

slowik [ NightInGale ]
Retox===> takie smakolyki masz na mysli ? :)
terror tez jest dosc mocny :)
zoloman [ Pinhead ]
slowik--> Widzę, że obeznany w temacie jesteś, to zarzuć, jak możesz, jakimiś ciekawszymi wykonawcami. Sobie przesłucham.
To w [14] też jest konkretne. Ogień!
slowik [ NightInGale ]
w praktyce nie slucham niczego poza gabba czasami jak chce sobie czegos posluchac to sobie na yt wpisuje ktoras z tych odmian o ktorych napisalem :)
tutaj masz playliste a kawalek jest ciekawy :) :

slowik [ NightInGale ]
zabawne sa tego typu nagrania :
takie guitar hero :D
wohow jaki czas na edycje posta :)
to dokladka ten kawalek jest dobry :
pablo397 [ sport addicted ]
to jest mocarne, ale tylko przez nazwe kapeli!
zoloman [ Pinhead ]
Heh, właśnie to oglądałem przed chwilą:) [17]