GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Speedcore

05.07.2009
22:55
[1]

zoloman [ Pinhead ]

Speedcore

Dobry wieczór. Proszę o polecenie mi kawałków podobnych do Kale Vandalen - Eigen Volk Eerst .
Właśnie to odkryłem i jestem autentycznie zafascynowany:) Podawajcie zarówno kawałki jak i wykonawców.

05.07.2009
22:59
smile
[2]

Retox128 [ Konsul ]

Speedcore'u akurat nie słucham ale Neophyte

06.07.2009
00:04
[3]

zoloman [ Pinhead ]

up

06.07.2009
00:10
smile
[4]

pablo397 [ sport addicted ]

bardzo oryginalna muza

06.07.2009
00:20
smile
[5]

slowik [ NightInGale ]

ze speedcore lubie sluchac 'gabba front berlin'

tutaj masz lacrima ktora najbardziej mi sie podoba :) jednak berserker tez jest ciekawy ;-)

06.07.2009
00:29
[6]

zoloman [ Pinhead ]

Retox128--> Neophyte też świetny, tylko że jeszcze za mało "speed" :)

pablo397--> To ironia?

slowik--> No to już coś, tylko właśnie za spokojne. Zobaczę jeszcze tego berserkera.

06.07.2009
00:33
[7]

kali93 [ Isildur ]

O jezu co za mordownia, już dla mnie podwórkowe kapele metalowe są bardziej znośne do słuchania...

06.07.2009
00:39
smile
[8]

slowik [ NightInGale ]

zoloman===>to dobry speedcore jesli chcesz wiekszej mordowni to musisz szukac hardcore :)

06.07.2009
00:52
[9]

Storm® [ Hardstyle Lover ]

kali93 -> żadna mordownia tylko utwór z najniższą wartością BPM wynoszącą 200, a zazwyczaj wynosi ona ponad 250, docierając nawet do 1000.

Osobiście takie cuś mi się nie podoba, ani do tego tańczyć nie można, ani też jakoś tak wczuć się w bit. Zostaję przy Hardstyle :) Hardcore jeszcze jakoś miły mym uszom, ale speedcore niezbyt.

06.07.2009
00:57
[10]

zoloman [ Pinhead ]

slowik--> A to co dałem w pierwszym linku to speedcore czy hardcore? Bo to jest hardcore, a też zajebisty: .

Ogólnie im większa mordownia tym lepiej:)

06.07.2009
01:04
smile
[11]

Retox128 [ Konsul ]

[8] Gabber jest mniejszą mordownią niż speedcore, prawdziwą mordownią jest splittercore (ponad 600 Bmp)

06.07.2009
01:04
smile
[12]

slowik [ NightInGale ]

speedcore = szybko i jeszcze szybciej ;-)

hardcore = wolniej ale mordownia lepsza :)

osobiscie wole to pierwsze :)

06.07.2009
01:04
smile
[13]

Tenshay [ I'm Destroying The World ]

ze khe? O_o

06.07.2009
01:08
smile
[14]

slowik [ NightInGale ]

Retox===> takie smakolyki masz na mysli ? :)

terror tez jest dosc mocny :)

06.07.2009
01:10
[15]

zoloman [ Pinhead ]

slowik--> Widzę, że obeznany w temacie jesteś, to zarzuć, jak możesz, jakimiś ciekawszymi wykonawcami. Sobie przesłucham.

To w [14] też jest konkretne. Ogień!

06.07.2009
01:14
[16]

slowik [ NightInGale ]

w praktyce nie slucham niczego poza gabba czasami jak chce sobie czegos posluchac to sobie na yt wpisuje ktoras z tych odmian o ktorych napisalem :)
tutaj masz playliste a kawalek jest ciekawy :) :

06.07.2009
01:17
smile
[17]

slowik [ NightInGale ]

zabawne sa tego typu nagrania :
takie guitar hero :D

wohow jaki czas na edycje posta :)
to dokladka ten kawalek jest dobry :

06.07.2009
01:21
[18]

pablo397 [ sport addicted ]

to jest mocarne, ale tylko przez nazwe kapeli!

06.07.2009
01:22
[19]

zoloman [ Pinhead ]

Heh, właśnie to oglądałem przed chwilą:) [17]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.