GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mały problem z Burnout Paradise The Ultimate Box

05.07.2009
21:59
[1]

DBE [ Pretorianin ]

Mały problem z Burnout Paradise The Ultimate Box

Od jakiś 2 dni mam nowy komputer. Na razie zainstalowałem tylko GTA4, Burnouta, Sims 3. Gta 4 chodzi pięknie na wysokich detalach, sims 3 tak samo. Z burnoutem mam taki problem raz na jakieś 5 minut gra się zetnie w taki sposób jakbyście zrobili pauze w filmie, po 5 sekundach można dalej grać i gra chodzi świetnie. Taka zwiecha występuje tak około co 5 minut.


Mały problem z Burnout Paradise The Ultimate Box - DBE
05.07.2009
21:59
[2]

raziel88ck [ Legend ]

wylacz SSAO

05.07.2009
22:00
[3]

DBE [ Pretorianin ]

raziel88ck-------> a dokładniej co to jest

06.07.2009
10:11
[4]

raziel88ck [ Legend ]

to taka opcja, niby miala cos dac jakies trojwymiarowe obiekty, a w rzeczywistosci ubrzydza gre. Wejdz do gry kliknij f2,f2,opcje i tam poszukasz sobie w ustawieniach i to wylaczysz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.