DBE [ Pretorianin ]
Mały problem z Burnout Paradise The Ultimate Box
Od jakiś 2 dni mam nowy komputer. Na razie zainstalowałem tylko GTA4, Burnouta, Sims 3. Gta 4 chodzi pięknie na wysokich detalach, sims 3 tak samo. Z burnoutem mam taki problem raz na jakieś 5 minut gra się zetnie w taki sposób jakbyście zrobili pauze w filmie, po 5 sekundach można dalej grać i gra chodzi świetnie. Taka zwiecha występuje tak około co 5 minut.
raziel88ck [ Legend ]
wylacz SSAO
DBE [ Pretorianin ]
raziel88ck-------> a dokładniej co to jest
raziel88ck [ Legend ]
to taka opcja, niby miala cos dac jakies trojwymiarowe obiekty, a w rzeczywistosci ubrzydza gre. Wejdz do gry kliknij f2,f2,opcje i tam poszukasz sobie w ustawieniach i to wylaczysz.