GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szklana Pułapka

05.07.2009
21:16
[1]

Pizystrat [ Generaďż˝ ]

Szklana Pułapka

Muszę sobie kupić jakid film akcji na DVD, nie oglądałem Szklanej Pułapki 4. Warto wydać kasę? Nie jestem zbyt wymagający, mam się dobrze bawić, realizm nie istotny.

05.07.2009
21:18
smile
[2]

Montera [ Darten ]

Na Twoim miejscu bym kupił świetną komedię "Szklanką po Łapkach" - tytuł podobny

05.07.2009
21:19
[3]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zdania będą podzielone. Ja jestem z tych, którym także czwarta część przypadła do gustu i będę na tak.

05.07.2009
21:21
[4]

zoloman [ Pinhead ]

Polecam Adrenalinę (Crank) i dwójkę jak już wyjdzie na dvd. Szklana... w sumie całkiem dobra, można obejrzeć i się dobrze bawić, ale z nowych filmów akcji Adrenalina jest lepsza.

05.07.2009
21:24
smile
[5]

Madril [ I Want To Believe ]

Moim zdaniem nowy Die Hard jest lepszy od Crank. :) Ogólnie film mi się podobał. :)

05.07.2009
21:25
smile
[6]

beowulff [ Legend ]

mam się dobrze bawić,

Polecam, rozrywka 1 klasa
:)

!

05.07.2009
21:26
smile
[7]

Belert [ Legend ]

Bruce wymiata :)

05.07.2009
21:30
smile
[8]

master53 [ Senator ]

Czwórka jest na naprawdę niezłym poziomie. Polecam!

05.07.2009
21:31
[9]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Polecam Adrenalinę (Crank) - zgadzam się
i dwójkę jak już wyjdzie na dvd - nie zgadzam się - większego nieporozumienia już dawno nie widziałem...

Co do "Szklanej... 4.0" - po pierwszym obejżeniu... byłem zawiedziony. Ale jak już obejżałem drugi i trzeci raz,doszedłem do wniosku, że film jest całkiem w porządku :)
W każdym bądź razie nie wiem, czy sprosta Twoim wymaganiom i czy będziesz do niego często wracał.

Polecałbym Ci jakiś film,który nie jest sequelem - np. "Wanted - ścigani" - baaardzo mi się podobywuje,a zaraz siadam kolejny raz do "Świętych z Bostonu" - co do tego filmu to uważam,że można go kupić w ciemno, genialna sprawa :)

05.07.2009
21:33
smile
[10]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

Może coś z Ritchiego? "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" czy "Snatch".

05.07.2009
21:35
[11]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Uprowadzona może

05.07.2009
21:37
[12]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

Lepszzy crank od die hard 4

05.07.2009
21:37
smile
[13]

Pizystrat [ Generaďż˝ ]

Dzięki za propozycje ;) Trochę ich jest, a kasy nie mam za wiele :)

05.07.2009
21:38
[14]

RaZoR_247 [ Trigen ]

Tak jak poprzednicy, polecam Cranka.

05.07.2009
21:41
smile
[15]

Coy2K [ Veteran ]

Crank jest średniakiem, zdecydowanie Die Hard 4.0, albo jak wolisz dobre kino akcji bez przegięc to tak jak wspomnial unclesam Uprowadzona

05.07.2009
21:42
smile
[16]

k42a. [ Freddie Mercury ]

Ja radziłbym Ci kupić Uprowadzoną.

05.07.2009
21:53
[17]

Roland Deschain [ Gunslinger ]


Tak mi się skojarzyło:)

05.07.2009
21:55
smile
[18]

===Schejkimenn=== [ VI LO Spunky Guy ]

[17]

<---

Jeśli chodzi o filmy gangsterskie...
;)

05.07.2009
21:56
[19]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

A nie lepiej wypożyczyć?

05.07.2009
21:59
smile
[20]

Cytryniak [ Pretorianin ]

Polecam filmy :
Wróg u bram
Szeregowiec Rayan
Byliśmy żołnierzami
Wzgórze złamanych serc
Helikopter w ogniu



Niestety ja lubię same wojenne :P

05.07.2009
22:00
[21]

raziel88ck [ Legend ]

Mi tez 4 czesc przypadla do gustu co nie zmienia faktu ze 1 lubie najbardziej, 2 o dziwo najmniej, strasznie sie nudzilem. 3 plasuje pomiedzy 1 a 4 czescia.

05.07.2009
22:08
[22]

Gromb [ P12 ]

kup zabójczą broń w megapakiecie. Cena zbliżona a zabawy i radości o wiele więcej

06.07.2009
01:44
smile
[23]

Kreek [ Generaďż˝ ]

Nic nie pobije klimatu dwóch pierwszych części. Najlepiej oglądać na święta. "Trójka" i "Czwórka" to już nie to samo.:(

06.07.2009
01:46
smile
[24]

.:Jj:. [ Legend ]

Let it snow let it snow let it snow...

Jedynka była najlepsza. Bez niej nie ma świąt/ nowego roku.

06.07.2009
02:06
[25]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

czwórka jest ok, choć już całkiem straciła klimat jedynki czy dwójki.

Cytryniak rzucił dobrymi tytułami- z nich wszystkich szczególnie polecam "Wróg u bram" ;)

06.07.2009
02:33
[26]

hopkins [ Zaczarowany ]

Crank 1 i 2 :) Jedynka jest zajebista, a dwojka to jedynka do kwadratu. Bardziej pokreconego filmu akcji nie widzialem.

06.07.2009
07:47
[27]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

Jeremy Clarkson
A nie lepiej wypożyczyć? to by się bardzo opłacało, wypożyczył by kilka filmów, jak jak poszedłem do wypożyczalni to mi w kilka minut kartę założyli i miałem całe 2 dni na oglądanie. Tylko nieraz u mnie w wypożyczalnie nie mają nowszych filmów.
hopkins jest już crank 2??

06.07.2009
07:53
[28]

Backside [ Senator ]

Na tle poprzednich części SP4 jest słaba. Z jednej strony trochę dziecinady z postaciami uber-hakerów trzęsących siecią/światem, z drugiej tania groza - porwanie córki i próba przejęcia świata.

Powiedzmy, że są fajne "momenty", ale zdecydowanie nie warto wydawać na to kasy - lepiej wypożyczyć... chociaż wg mnie są naprawdę setki lepszych filmów akcji, które można wypożyczyć.

Co innego Szklana Pułapka 3, to jest dopiero film. Nikt nie przegiął z fabułą, jest trzymanie w napięciu, stopniowe budowanie akcji, trochę kryminału... to naprawdę dobry film, do którego chce się wracać po latach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.