ksips [ Senator ]
fora.pl
Czy coś się pierdzieli z forami? Wyświetla mi wszystkie stare posty jako nowe, pokazuje wiele osób dostępnych na raz - pomimo, że pewnie jest ich znacznie mniej, nie mogę wysyłać topiców, żeby wysłać posta muszę się logować 2 razy...
ksips [ Senator ]
up
ksips [ Senator ]
up