GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fora.pl

05.07.2009
19:12
[1]

ksips [ Senator ]

fora.pl

Czy coś się pierdzieli z forami? Wyświetla mi wszystkie stare posty jako nowe, pokazuje wiele osób dostępnych na raz - pomimo, że pewnie jest ich znacznie mniej, nie mogę wysyłać topiców, żeby wysłać posta muszę się logować 2 razy...

05.07.2009
21:28
[2]

ksips [ Senator ]

up

06.07.2009
08:27
[3]

ksips [ Senator ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.