
Kamil 11 [ Pretorianin ]
GTA IV PL
Mam pytanie . Czy wyszło GTA IV PL na XBOX360 ?
PitbullHans [ Legend ]
Nie.

Kamil 11 [ Pretorianin ]
A wyjdzie ?
PitbullHans [ Legend ]
Na razie nie.
Azazell3 [ Żywy Trup ]
Spolszczenie wyjdzie tylko na PC :) - cieszę się, że po raz kolejny wydanie pecetowe zdecydowanie jest lepsze od konsolowej.

Kamil 11 [ Pretorianin ]
No to muszę poczekać . Ale dzięki za zainteresowanie .
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Jak cenega spolszczy i postanowi wydać na konsole to wyjdzie.
drugie rozwiązanie to , oficjalnie nie chcą polonizować plików dla iksa, ale jak wyjdzie wersja pecetowa to zapaleńcy wezmą się za to :)
Minus: konsola musi byc zmodowana, lajw na takiej somoróbce odpada,
Thrall Uther [ Overclocking Fan ]
Azazell3==> Tu bym się nie zgodził ponieważ, wydanie na pc było bardzo słabo zoptymalizowane.

Valem [ Senator ]
Mi polonizacja na x'a nie jest potrzebna. Przeszedlem po ang i jestem happy

Kamil 11 [ Pretorianin ]
No powinna wyjść chyba po polsku na XBOX'a , bo coraz więcej osób ma konsole , a ta gra ma na pewno wielkie wymagania więc więcej osób zafunduje w GTA 4 na XBOX'a .
szymonmac [ Cliff Burton ]
Eee. Raczej nie. Ale jeśli już, to wolałbym, żeby wyszła kinowa. Bo pełna polonizacja okaleczyłaby tą grę.
raziel88ck [ Legend ]
Thrall Uther - w tej chwili pecetowa wersja ma dobra optymalizacje.
Azazell3 - a w czym jest niby lepsza?
Kamil 11 - przewaznie na konsolach sa wersje angielskie, na pececie mialo sie pojawic spolszczenie, ale plany legly w gruzach, gdy rockstar wydal nowego patcha 1.0.4.0.
preDratronIX [ Generaďż˝ ]
lenie za nauke a nie na łatwizne idziecie

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
raziel88ck --> jakim cudem niby legło w gruzach? Wersja PL była testowana pod kątem patcha 1.0.4 i wszystko gra ;>

Ashaard [ enjoy the silence ]
Chciałbym zobaczyć jak tłumacze wybrnęli z translacji tekstów Little Jacoba.
Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
Podobno mają coś specjalnie przygotowane na tą okazję i te teksty, które mówi L.J. mają być niezrozumiałe/niejasne nawet dla Polaków ;)
matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]
Mi by tylko wystarczyło samo spolszczenie napisów.