GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA IV PL

05.07.2009
11:12
smile
[1]

Kamil 11 [ Pretorianin ]

GTA IV PL

Mam pytanie . Czy wyszło GTA IV PL na XBOX360 ?

05.07.2009
11:12
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Nie.

05.07.2009
11:13
smile
[3]

Kamil 11 [ Pretorianin ]

A wyjdzie ?

05.07.2009
11:14
[4]

PitbullHans [ Legend ]

Na razie nie.

05.07.2009
11:14
[5]

Azazell3 [ Żywy Trup ]

Spolszczenie wyjdzie tylko na PC :) - cieszę się, że po raz kolejny wydanie pecetowe zdecydowanie jest lepsze od konsolowej.

05.07.2009
11:15
smile
[6]

Kamil 11 [ Pretorianin ]

No to muszę poczekać . Ale dzięki za zainteresowanie .

05.07.2009
11:16
[7]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Jak cenega spolszczy i postanowi wydać na konsole to wyjdzie.

drugie rozwiązanie to , oficjalnie nie chcą polonizować plików dla iksa, ale jak wyjdzie wersja pecetowa to zapaleńcy wezmą się za to :)
Minus: konsola musi byc zmodowana, lajw na takiej somoróbce odpada,

05.07.2009
11:43
[8]

Thrall Uther [ Overclocking Fan ]

Azazell3==> Tu bym się nie zgodził ponieważ, wydanie na pc było bardzo słabo zoptymalizowane.

05.07.2009
11:46
smile
[9]

Valem [ Senator ]

Mi polonizacja na x'a nie jest potrzebna. Przeszedlem po ang i jestem happy

05.07.2009
16:07
smile
[10]

Kamil 11 [ Pretorianin ]

No powinna wyjść chyba po polsku na XBOX'a , bo coraz więcej osób ma konsole , a ta gra ma na pewno wielkie wymagania więc więcej osób zafunduje w GTA 4 na XBOX'a .

05.07.2009
16:08
[11]

szymonmac [ Cliff Burton ]

Eee. Raczej nie. Ale jeśli już, to wolałbym, żeby wyszła kinowa. Bo pełna polonizacja okaleczyłaby tą grę.

05.07.2009
16:16
[12]

raziel88ck [ Legend ]

Thrall Uther - w tej chwili pecetowa wersja ma dobra optymalizacje.

Azazell3 - a w czym jest niby lepsza?

Kamil 11 - przewaznie na konsolach sa wersje angielskie, na pececie mialo sie pojawic spolszczenie, ale plany legly w gruzach, gdy rockstar wydal nowego patcha 1.0.4.0.

05.07.2009
23:07
[13]

preDratronIX [ Generaďż˝ ]

lenie za nauke a nie na łatwizne idziecie

05.07.2009
23:29
smile
[14]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

raziel88ck --> jakim cudem niby legło w gruzach? Wersja PL była testowana pod kątem patcha 1.0.4 i wszystko gra ;>

05.07.2009
23:36
smile
[15]

Ashaard [ enjoy the silence ]

Chciałbym zobaczyć jak tłumacze wybrnęli z translacji tekstów Little Jacoba.

06.07.2009
00:20
[16]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

Podobno mają coś specjalnie przygotowane na tą okazję i te teksty, które mówi L.J. mają być niezrozumiałe/niejasne nawet dla Polaków ;)

06.07.2009
07:52
[17]

matmafan [ S.T.A.L.K.E.R ]

Mi by tylko wystarczyło samo spolszczenie napisów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.