GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

fawor

05.07.2009
10:53
[1]

fawor [ Junior ]

fawor

ma pytanie..ktoo wie co trzeba zrobić aby mieć publiczność, takie duże światła \.i taki efekt przy nitrze. proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuję..;-))

05.07.2009
10:54
[2]

kulako [ Konsul ]

w jakiej grze?

05.07.2009
10:59
[3]

2fast4u [ Pretorianin ]

Zmienić ustawienia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.