GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Reklama aparatu pytanie

05.07.2009
10:34
[1]

taki_sobie_gostek [ Centurion ]

Reklama aparatu pytanie

Jak się nazywał ten aparat którego reklama była często puszczana jakiś czas temu - koles robil zdjecie baniek mydlanych w ruchu i motywem tej reklamy było "uchwyć ruch czy jakoś tak", to był jakiś bardzo dobry aparat cyfrowy, być może Sony. Pamięta ktoś ?

05.07.2009
10:35
[2]

Regis [ ]

to był jakiś bardzo dobry aparat cyfrowy

Stwierdzasz to na podstawie tej reklamy, czy czegos jeszcze? :P

05.07.2009
10:35
[3]

DJ Pinata [ Subterranean ]

Sony Alfa-360?

05.07.2009
10:35
[4]

123456789max [ Wujek MAX ]

To była Alfa350

05.07.2009
10:37
[5]

taki_sobie_gostek [ Centurion ]

thx

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.