taki_sobie_gostek [ Centurion ]
Reklama aparatu pytanie
Jak się nazywał ten aparat którego reklama była często puszczana jakiś czas temu - koles robil zdjecie baniek mydlanych w ruchu i motywem tej reklamy było "uchwyć ruch czy jakoś tak", to był jakiś bardzo dobry aparat cyfrowy, być może Sony. Pamięta ktoś ?
Regis [ ]
to był jakiś bardzo dobry aparat cyfrowy
Stwierdzasz to na podstawie tej reklamy, czy czegos jeszcze? :P
DJ Pinata [ Subterranean ]
Sony Alfa-360?
123456789max [ Wujek MAX ]
To była Alfa350
taki_sobie_gostek [ Centurion ]
thx