GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to za utwór?

05.07.2009
00:01
[1]

polak111 [ LOXXII ]

Co to za utwór?

Można prosić o tytuł? Nagrałem z radia :) Utwór znany, ale za nic nie pamiętam tytułu, ani autora.



PS. Przy okazji taki mały akcencik ;)

05.07.2009
00:11
[2]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Bartez- On the Move

Nie żebym tego słuchał...;d ale w klubach często leci ;p

05.07.2009
00:16
[3]

Coy2K [ Veteran ]

nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale zamieszczanie zdjęć bez zgody autora jest niezgodne z prawem

05.07.2009
00:17
[4]

polak111 [ LOXXII ]

PrzemoDZ --> Dzięki.

Coy2K --> Również z cenzurą?

05.07.2009
00:18
smile
[5]

leszo [ Legend ]

miałem to na jakiejś techno-składance gdzies w latach 2000-2001 :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.