polak111 [ LOXXII ]
Co to za utwór?
Można prosić o tytuł? Nagrałem z radia :) Utwór znany, ale za nic nie pamiętam tytułu, ani autora.
PS. Przy okazji taki mały akcencik ;)
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
Bartez- On the Move
Nie żebym tego słuchał...;d ale w klubach często leci ;p
Coy2K [ Veteran ]
nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale zamieszczanie zdjęć bez zgody autora jest niezgodne z prawem
polak111 [ LOXXII ]
PrzemoDZ --> Dzięki.
Coy2K --> Również z cenzurą?

leszo [ Legend ]
miałem to na jakiejś techno-składance gdzies w latach 2000-2001 :D