GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie :o

04.07.2009
23:55
[1]

Rasta' [ Generaďż˝ ]

Pytanie :o

Witam , jako że są wakacje, wiele różnych głupich pytań padło, więc i ja na pewne wpadłem robiąc sobie tosty . Mianowicie dobrałem się do sera takiego w plasterkach pakowanego w folię .
Zauważyłem, że na tej folii, że tak powiem głównej, w której znajdują się wszystkie plasterki jest taki hmm samo przylepny prostokąt i na nim było coś napisane, że mogę wyciągnąć ser i zamknąć... ale po co ? Skoro te plasterki są pakowane w mniejsze folie ?

04.07.2009
23:56
[2]

fire [ Spacz ]

A widzisz...

04.07.2009
23:57
[3]

Duto ver.2.1 [ Konsul ]

Ja mam inne do tych topionych w plasterkach. Te Goudy i Edamy (topione) mają inny smak w ogóle?

04.07.2009
23:57
[4]

Narmo [ nikt ]

Żebyś zmarnował sobie wakacje zastanawiając się nad tym...

04.07.2009
23:57
smile
[5]

_D_R_A_G_O_N_ [ eS eM O Ka ]

Nie osłabiajcie mnie ludzie... Czy ja proszę o tak wiele?

04.07.2009
23:59
[6]

Rasta' [ Generaďż˝ ]

Wspaniale ! Czyli ta zagadka nie zostanie rozwiązana . Poszukam infolinii do hohland i jak się od nich do wiem coś to napisze.

05.07.2009
00:01
[7]

Zultab [ Konsul ]

Zeby zapach i smak nie uciekał?

05.07.2009
00:03
[8]

Rasta' [ Generaďż˝ ]

No ale one są już w jednej folii , hermetycznie zamknięte więc zapach nie ucieknie , a smak to raczej nie wiem nawet jak by mógł uciec .

05.07.2009
00:04
smile
[9]

komputeronix [ masakra ]

[6] ---> jeżeli cię to naprawdę tak ciekawi lub nie masz nic innego o północy do robienia to dzwoń i pisz do nich .

05.07.2009
00:06
[10]

Pilotiusz [ Konsul ]

po to, zeby ci sie te serki nie wysypaly jak bedziesz je przemieszczal :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.