
Maras2002 [ Konsul ]
GOL nas testuje :D
Gol nas testuje :) widzac fale niezadowlenia sparwdza rekcje ludzi na powro do korzeni gola ! :D
Ja jestem na Tak
gtowiec [ Generaďż˝ ]
no to by w sumie wyjaśniało dlaczego nas tak ignorują
ale nie jestem na tak
tosiek2142 [ Fixxxer ]
Dla mnie nie fajnie

Saul Hudson [ Senator ]
BOJKOT!
to opusc to miejsce ,niech zostana najtwardsi , ktorym nie zalezy na avaatrach i nnych duepralach
zależy mi tylko i wyłącznie na ciemnej skórce

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
że chcą nas sprowokować?
Maras2002 [ Konsul ]
to opusc to miejsce ,niech zostana najtwardsi , ktorym nie zalezy na avaatrach i nnych duepralach a na ldudziach i konwersjcji

Marcio [ Bleeee ]
To fajnie, że żeby napisać każdego posta musze nie dość, że oglądać te obleśne kolory to jeszcze musze za każdym razem się logować. Wspaniale!
Patryx0 [ Konsul ]
Niech oddadzą ciemną kolorystykę bo gola się jakoś ciężej przegląda..
Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]
W sumie od logowania do takiego stanu jaki jest (czyli bez avatarów, podwieszania wątków, kolorystyki etc) mały krok.
Gorzej jakby wszystko działało bez problemów, a i tak trzeba by się logować za każdym razem i ustawiać wszystko od początku :P A tak, skoro wiadomo, że i tak nie zapamiętuje ustawień to można się logować bez łez :D
SULIK [ olewam zasady ]
ale o co chodzi ?
//edit
jakos nie musze sie logowac przed napisaniem postac i mi wszytko dziala, a pisze juz drugiego w ciagu 5 minut
tosiek2142 [ Fixxxer ]
Skórka zmienia się z ciemnej na jasną, znikają avatary. Nie wszyscy mają ten problem ale większość tak.
SULIK [ olewam zasady ]
nie mam tego rpoblemu bo tych rzeczy po prostu nie uzywam :)
to by wyjasnialo czemu nie rozumialem tego watku :)
leszo [ Legend ]
Wszystko ok tylko ta jasna skórka :/
na LCD wali po gałach...

$ikus [ Konsul ]
ee tam... ja tam jasnej strony używam od dobrych paru lat (na innych kontach oczywiście) i sie przyzwyczaiłem i mi sie podoba... nie wiem co w wniej takiego "złego" xd
co do tematu: Irytuje mnie włączanie opcji avatarów za każdym razem jak wejde na GOL-a ! :/
Patryx0 [ Konsul ]
Irytuje mnie włączanie opcji avatarów za każdym razem jak wejde na GOL-a ! :/
Mnie też. :)
kulako [ Konsul ]
Wreszcie jest ciemna skórka. Na jasnej + LCD nie dało się czytać

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Czego wy chcecie od jasnej skórki? Jest wporzo
kulako [ Konsul ]
mr 45 -> wali po gałach
legrooch [ MPO Squad Member ]
Najwidoczniej po mózgu Ciebie również, bo na LCD jakoś tego nie zauważyłem.

DscMati [ Konsul ]
Redakcjo GOL-a-->
1/10
Jim Raynor [ I'm On Fire ]
Wyluzujcie. Na pewno jakoś to wyjaśnią ;]
hopkins [ Zaczarowany ]
Legrooch po co tyle agresji? Jasna wali po oczach :)
pecet007 [ - ]
i tak piszę mało na golu, i coraz rzadziej przeglądam, jeszcze nie dorosłem do tego żeby w końcu opuścić to forum, ale myślę, że już niedługo ;)

Pl@ski [ porobiCie ]
Dokładnie Legrooch, wyluzuj, jasna naprawdę wali po oczach... :]
Jak miałem monitor CRT to korzystałem z jasnej, w dniu przesiadki na LCD stało się dla mnie jasne, że tylko ciemna strona mocy się liczy... ;)