GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GOL nas testuje :D

04.07.2009
23:21
smile
[1]

Maras2002 [ Konsul ]

GOL nas testuje :D

Gol nas testuje :) widzac fale niezadowlenia sparwdza rekcje ludzi na powro do korzeni gola ! :D

Ja jestem na Tak

04.07.2009
23:23
[2]

gtowiec [ Generaďż˝ ]

no to by w sumie wyjaśniało dlaczego nas tak ignorują
ale nie jestem na tak

04.07.2009
23:23
[3]

tosiek2142 [ Fixxxer ]

Dla mnie nie fajnie

04.07.2009
23:24
smile
[4]

Saul Hudson [ Senator ]

BOJKOT!


to opusc to miejsce ,niech zostana najtwardsi , ktorym nie zalezy na avaatrach i nnych duepralach

zależy mi tylko i wyłącznie na ciemnej skórce

04.07.2009
23:24
smile
[5]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

że chcą nas sprowokować?

04.07.2009
23:24
[6]

Maras2002 [ Konsul ]

to opusc to miejsce ,niech zostana najtwardsi , ktorym nie zalezy na avaatrach i nnych duepralach a na ldudziach i konwersjcji

04.07.2009
23:24
smile
[7]

Marcio [ Bleeee ]

To fajnie, że żeby napisać każdego posta musze nie dość, że oglądać te obleśne kolory to jeszcze musze za każdym razem się logować. Wspaniale!

04.07.2009
23:26
[8]

Patryx0 [ Konsul ]

Niech oddadzą ciemną kolorystykę bo gola się jakoś ciężej przegląda..

04.07.2009
23:28
[9]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

W sumie od logowania do takiego stanu jaki jest (czyli bez avatarów, podwieszania wątków, kolorystyki etc) mały krok.

Gorzej jakby wszystko działało bez problemów, a i tak trzeba by się logować za każdym razem i ustawiać wszystko od początku :P A tak, skoro wiadomo, że i tak nie zapamiętuje ustawień to można się logować bez łez :D

04.07.2009
23:36
[10]

SULIK [ olewam zasady ]

ale o co chodzi ?

//edit
jakos nie musze sie logowac przed napisaniem postac i mi wszytko dziala, a pisze juz drugiego w ciagu 5 minut

04.07.2009
23:38
[11]

tosiek2142 [ Fixxxer ]

Skórka zmienia się z ciemnej na jasną, znikają avatary. Nie wszyscy mają ten problem ale większość tak.

04.07.2009
23:39
[12]

SULIK [ olewam zasady ]

nie mam tego rpoblemu bo tych rzeczy po prostu nie uzywam :)
to by wyjasnialo czemu nie rozumialem tego watku :)

04.07.2009
23:42
[13]

leszo [ Legend ]

Wszystko ok tylko ta jasna skórka :/
na LCD wali po gałach...

05.07.2009
09:54
smile
[14]

$ikus [ Konsul ]

ee tam... ja tam jasnej strony używam od dobrych paru lat (na innych kontach oczywiście) i sie przyzwyczaiłem i mi sie podoba... nie wiem co w wniej takiego "złego" xd

co do tematu: Irytuje mnie włączanie opcji avatarów za każdym razem jak wejde na GOL-a ! :/

05.07.2009
09:56
[15]

Patryx0 [ Konsul ]

Irytuje mnie włączanie opcji avatarów za każdym razem jak wejde na GOL-a ! :/

Mnie też. :)

05.07.2009
10:57
[16]

kulako [ Konsul ]

Wreszcie jest ciemna skórka. Na jasnej + LCD nie dało się czytać

05.07.2009
11:03
smile
[17]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Czego wy chcecie od jasnej skórki? Jest wporzo

05.07.2009
11:29
[18]

kulako [ Konsul ]

mr 45 -> wali po gałach

05.07.2009
11:37
[19]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Najwidoczniej po mózgu Ciebie również, bo na LCD jakoś tego nie zauważyłem.

05.07.2009
11:38
smile
[20]

DscMati [ Konsul ]

Redakcjo GOL-a-->

1/10

05.07.2009
11:41
[21]

Jim Raynor [ I'm On Fire ]

Wyluzujcie. Na pewno jakoś to wyjaśnią ;]

05.07.2009
11:44
[22]

hopkins [ Zaczarowany ]

Legrooch po co tyle agresji? Jasna wali po oczach :)

05.07.2009
11:46
[23]

pecet007 [ - ]

i tak piszę mało na golu, i coraz rzadziej przeglądam, jeszcze nie dorosłem do tego żeby w końcu opuścić to forum, ale myślę, że już niedługo ;)

05.07.2009
11:56
smile
[24]

Pl@ski [ porobiCie ]

Dokładnie Legrooch, wyluzuj, jasna naprawdę wali po oczach... :]

Jak miałem monitor CRT to korzystałem z jasnej, w dniu przesiadki na LCD stało się dla mnie jasne, że tylko ciemna strona mocy się liczy... ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.