GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Moja strona

04.07.2009
23:15
[1]

grifinders [ Legionista ]

Moja strona

Chciałbym zareklamować swoją strone internetową i posuchać waszych rad.
Strona teraz nazywa się xboxxxx i jest o tematyce xboxa 360
Pewni użytkownicy doradzili mi zmiane nazwy strony
Ja wymyśliłem:
xbox-site
xbox-24h
strefa-xbox
powiedzcie jaka najlepsza albo jeżeli żadna nie pasuje podajcie waszą propozycje.
Strona nie dawno powstała więc nie jest idealna.
Poszukuję osób które chciały by być w redakcji!!!
Adres:www.xboxxxx.ubf.pl
Zapraszam

04.07.2009
23:18
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

xbox-24h - 0/10
xbox-site - bo ja wiem mało oryginalne
xboxxxx - strona porno?

04.07.2009
23:19
[3]

gtowiec [ Generaďż˝ ]

ja bym xbox site

04.07.2009
23:19
[4]

Jack6464 [ The Godfather ]

Najlepiej mi pasuje to strefa-xbox.

Oczywiście pierwsze skojarzenie xxx - porno :P

04.07.2009
23:22
[5]

komputeronix [ masakra ]

xboxxxx ---> też mi się kojarzy z stroną pornograficzną (7/10 na porno , 1/10 na strone o xbox 360)
xbox-site ---> nawet nawet 6/10
xbox-24h ---> jak dla obsługi klienta przez 24h 7/10 , ale jak na stronę gdzie nie będziesz strasznie często jej aktualizował to 2/10
strefa-xbox ---> 6/10

04.07.2009
23:22
[6]

grifinders [ Legionista ]

Spokojnie filmów porno tam nie ma;p
Możecie też pisać wasze propozycje co do strony co zmienić co poprawić itp

05.07.2009
13:53
smile
[7]

Jack6464 [ The Godfather ]

Strona ładnie się prezentuje, ale wg mnie mógłbyś jeszcze coś poprawić (nie, żebym specjalnie krytykował, w porównaniu do tego, co zrobiłem na informatyce to to się prezentuje jak GOL ;)

1. To logo/obrazek na samej górze spróbuj rozciągnąć lub przesunąć na środek, myślę, że będzie wtedy lepiej wyglądać ;)
2. Jeśli nie byłoby to strasznym utrudnieniem może poeksperymentuj z kolorystyką? Bo fajnie, że użyłeś zielonego (domena Xbox'a ;), ale duża ilość ciemnoszarego i czarnego nasuwa raczej na myśl pierwszego X-klocka ;). Może łagodniejsza zieleń + biały/lekko beżowy i jaśniejszy szary?
3. Spróbowałbym także zmienić czcionkę na jakąś 'łagodniejszą' (czyli bardziej zaokrąglone krawędzie), wtedy będzie się bardziej kojarzyć z X360.

No, to chyba wszystko co mogę poradzić, gdyż średnio się znam na tego typu sprawach. Niemniej jednak życzę Ci powodzenia w dalszym prowadzeniu i rozwijaniu swojej strony, na pewno idziesz w dobrym kierunku ;)

P.S.
Tylko zmień nazwę ;P

05.07.2009
13:54
smile
[8]

Loczek [ El Loco Boracho ]

"Spokojnie filmów porno tam nie ma"

To z czym do ludzi? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.