GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak podłączyć Internet w PSP ?

04.07.2009
19:28
[1]

Devorels [ Konsul ]

jak podłączyć Internet w PSP ?

Gdy chciałem podłonczyć neta do PSP ale tam nic mam wi-fi co zrobić by internet działał ?

04.07.2009
19:29
smile
[2]

buszmen33 [ Pretorianin ]

,,patsz''dalej

05.07.2009
10:35
[3]

Devorels [ Konsul ]

up

05.07.2009
10:44
smile
[4]

Azerko [ Alone-in-the-wild ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9183066

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.