
Pit17 [ Stalker ]
Problem! PES 2008
Witam mam problem z patchem polonizującym grę Pro Evolution Soccer 2008. Kiedy daje na "instaluj" wyskakuje błąd następującej treści: "Wystąpił błąd podczas dostępu do plików gry. Proszę zamknąć grę i ponownie uruchomić patch". Gra jest zamknięta ba nawet płytki nie ma w komputerze. Gra jest orginalna. Gra wiadomo po angielsku, a mam zamiar sobie zobaczyć jak się gra po polsku. Bardzo proszę o pomoc i czekam na odpowiedź.