GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem! PES 2008

04.07.2009
17:36
smile
[1]

Pit17 [ Stalker ]

Problem! PES 2008

Witam mam problem z patchem polonizującym grę Pro Evolution Soccer 2008. Kiedy daje na "instaluj" wyskakuje błąd następującej treści: "Wystąpił błąd podczas dostępu do plików gry. Proszę zamknąć grę i ponownie uruchomić patch". Gra jest zamknięta ba nawet płytki nie ma w komputerze. Gra jest orginalna. Gra wiadomo po angielsku, a mam zamiar sobie zobaczyć jak się gra po polsku. Bardzo proszę o pomoc i czekam na odpowiedź.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.