GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najwiekszy świr

04.07.2009
15:54
[1]

tankem3 [ sergant Hale ]

najwiekszy świr



usuneli mu konto na WoW. I nie byłoby w tym nic dziwnego(jak w kazdym innym świrze internetowego pokroju) gdyby nie to ze jego umysł nie ogranicza sie tylko do internetu. Jest to po prostu nie dosc ze psychicznie podłamany gówniarz to jeszcze wychowany bezstresowo o czym dobrze świadczy filmik 3ci z tej o to kolekcji. Swoją drogą jak mogl miec tak trzezwego braciszka?

04.07.2009
15:55
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Było milion razy.

04.07.2009
15:55
[3]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

staaaare, chociaż tego trzeciego to nie widziałem. Mi się by taki prezent spodobał;>

04.07.2009
15:56
[4]

|LoW|Snajper [ Senator ]

1. Fake
2. Było

04.07.2009
15:58
[5]

Radin [ Konsul ]

Byyyuo.

04.07.2009
15:59
[6]

mefsybil [ Legend ]



04.07.2009
16:06
[7]

tankem3 [ sergant Hale ]

co z tego ze było? trzeba odświezyc dla nowych pokolen bo widze ze niejeden lubi wejsc i zaszpanować ze to widział

04.07.2009
16:09
[8]

gtowiec [ Generaďż˝ ]

dziwny koleś

04.07.2009
16:14
[9]

Drixx [ Damned by God ]

Hehehe wydawał dzwięki jak świniak hehehe.

04.07.2009
16:25
smile
[10]

pao13(grecja) [ Silkroad Fan ]

mefsybil->



ale typ... nie mam słow

jeszcze

05.07.2009
08:17
smile
[11]

Azerath [ Generaďż˝ ]

Proponuje obejrzeć wszystkie filmy z pierwszego posta. Ten rozpieszczony dzieciak to d**il. Takich ludzi nie lubię najbardziej, najchętniej dałbym mu w pysk.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.