MarcusFenix [ Konsul ]
FRAPS
mam pytanie w jaki sposób można usunąć FPS który się pokazuje podczas nagrywania Frapsem ?? czy w ogóle można to jakoś zrobić ??!!
PitbullHans [ Legend ]
Zaznacz --->