GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

FRAPS

04.07.2009
15:06
[1]

MarcusFenix [ Konsul ]

FRAPS

mam pytanie w jaki sposób można usunąć FPS który się pokazuje podczas nagrywania Frapsem ??
czy w ogóle można to jakoś zrobić ??!!

04.07.2009
15:27
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Zaznacz --->


FRAPS  - PitbullHans
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.