GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

LG KP500

04.07.2009
12:36
[1]

Walcott181 [ Legionista ]

LG KP500

Hey mam takie pytanko odnośnie wyżej wymienionego modelu LG, a mianowicie nie wiem jak ustawić aby dźwięk smsa grał mi bez przerwy a nie 4 sekundy nie wiem jak to ustawic help@@@@@@@@

04.07.2009
12:58
[2]

Retox128 [ Konsul ]

Kategoria "komórki"
Spróbuj w ustawieniach coś w stylu "Rodzaj dzwonka" (ja mam w Nokii np "dzwonek, rosnąco, jeden dzwonek, krótki dźwięk, milczący")

04.07.2009
13:02
[3]

Walcott181 [ Legionista ]

Retox, wiem jak jest w nokii ale tu nie ma takiej opcji:(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.