GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox Live - wielki problem POMOCY

04.07.2009
12:35
smile
[1]

AcMilan1899 [ Pretorianin ]

Xbox Live - wielki problem POMOCY

Witam wczoraj przyszla mi katra Wi-Fi i odrazu wzielem sie do roboty i ustawilame neta w Xboxie360.
Zrobilem konto a tu mi pisze ze mam konto sliver (a przeciez 1 miesiaz jest za free)
Pytalem sie takiego ziomka to on mi poradzil zrobic nowe konto ale na marne bo tez jest sliver .....

I pytanie do was jak ustawic badz co kliknac zeby miec ten holerny xbox live

Prosze o dokladne wyjasnienie BŁAGAM O POMOC

04.07.2009
12:37
smile
[2]

Valem [ Senator ]

Przeciez przy utworzeniu nowego konta pisze ze jest miesiac na probe za darmo

04.07.2009
12:38
[3]

Narmo [ nikt ]

Kupiłeś konsolę nową czy używaną?

04.07.2009
12:39
[4]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Kup abonament.

Ktoś wykorzystał już wcześniej goldy za friko na twoim boksie.

04.07.2009
12:46
[5]

AcMilan1899 [ Pretorianin ]

Kupiłem nową konsolę. A na aukcji było napisane ze 3 darmowe goldy.

04.07.2009
12:47
[6]

° [ Pretorianin ]

Zrób se nowego mail'a, nowy nick na niego zarejestruj i będziesz miał free gold na miecha. Ja tak cały czas jadę, jak mam ochotę pograć przez live'a.

04.07.2009
12:48
[7]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

A więc jeśli kupułes na aukcji to może ciebie ktoś oszukał. Ewentualnie spróbuj zrobić jeszcze jedno konto, moż ena nim będziesz miał tego darmowego Golda.

04.07.2009
12:56
[8]

AcMilan1899 [ Pretorianin ]

Jak u was to bylo ??
Bo ja wszystko ladnie sie rejestruje na xboxie.
A jak pojawiaja sie juz sklepy itp. to pisze ze mam konto silver.
A wogole stworzylem dwa konta na osobnmych emailach wiec .....

04.07.2009
13:24
[9]

AcMilan1899 [ Pretorianin ]

up

04.07.2009
13:36
[10]

Narmo [ nikt ]

Na jaki kraj zarejestrowałeś konta? Spróbuj na UK albo USA.

04.07.2009
14:19
[11]

AcMilan1899 [ Pretorianin ]

Oby dwa na USA. Ale to i tak (chyba) niema roznicy czy UK czy USA.
Kurcze niewiem co jest poprostu mam silver a moze trzeba cos kliknac aby bylo gold.

04.07.2009
16:34
[12]

Prisonbull [ Konsul ]

Ja swoje konto dawno zakładałem, konsola z aukcji i gold był darmowy. Nie pamiętam czy w którymś z kroków była opcja wypróbowania live'a przez miesiąc, ale zdaje się że była. No i oczywiście przeniosłem całe konto bez straty achievementów :)

Zawsze możesz kupić na miesiąc golda, za 17 zł (to chyba minimum)

04.07.2009
18:43
[13]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Kupiłeś Xboxa z CUDZYM gamertagiem? Ładnie, ładnie

04.07.2009
20:52
[14]

Scortch [ Runner ]

przy tworzeniu konta jest okno, w którym możesz wybrac silver czy gold trail. tak mi się przynajmniej wydaje.

05.07.2009
12:41
[15]

AcMilan1899 [ Pretorianin ]

Mi archimentow nie przenioslo
Aha i jakie jest te okno do wybory live czy sliver ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.