
AcMilan1899 [ Pretorianin ]
Xbox Live - wielki problem POMOCY
Witam wczoraj przyszla mi katra Wi-Fi i odrazu wzielem sie do roboty i ustawilame neta w Xboxie360.
Zrobilem konto a tu mi pisze ze mam konto sliver (a przeciez 1 miesiaz jest za free)
Pytalem sie takiego ziomka to on mi poradzil zrobic nowe konto ale na marne bo tez jest sliver .....
I pytanie do was jak ustawic badz co kliknac zeby miec ten holerny xbox live
Prosze o dokladne wyjasnienie BŁAGAM O POMOC

Valem [ Senator ]
Przeciez przy utworzeniu nowego konta pisze ze jest miesiac na probe za darmo
Narmo [ nikt ]
Kupiłeś konsolę nową czy używaną?
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Kup abonament.
Ktoś wykorzystał już wcześniej goldy za friko na twoim boksie.
AcMilan1899 [ Pretorianin ]
Kupiłem nową konsolę. A na aukcji było napisane ze 3 darmowe goldy.
° [ Pretorianin ]
Zrób se nowego mail'a, nowy nick na niego zarejestruj i będziesz miał free gold na miecha. Ja tak cały czas jadę, jak mam ochotę pograć przez live'a.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
A więc jeśli kupułes na aukcji to może ciebie ktoś oszukał. Ewentualnie spróbuj zrobić jeszcze jedno konto, moż ena nim będziesz miał tego darmowego Golda.
AcMilan1899 [ Pretorianin ]
Jak u was to bylo ??
Bo ja wszystko ladnie sie rejestruje na xboxie.
A jak pojawiaja sie juz sklepy itp. to pisze ze mam konto silver.
A wogole stworzylem dwa konta na osobnmych emailach wiec .....
AcMilan1899 [ Pretorianin ]
up
Narmo [ nikt ]
Na jaki kraj zarejestrowałeś konta? Spróbuj na UK albo USA.
AcMilan1899 [ Pretorianin ]
Oby dwa na USA. Ale to i tak (chyba) niema roznicy czy UK czy USA.
Kurcze niewiem co jest poprostu mam silver a moze trzeba cos kliknac aby bylo gold.
Prisonbull [ Konsul ]
Ja swoje konto dawno zakładałem, konsola z aukcji i gold był darmowy. Nie pamiętam czy w którymś z kroków była opcja wypróbowania live'a przez miesiąc, ale zdaje się że była. No i oczywiście przeniosłem całe konto bez straty achievementów :)
Zawsze możesz kupić na miesiąc golda, za 17 zł (to chyba minimum)
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Kupiłeś Xboxa z CUDZYM gamertagiem? Ładnie, ładnie
Scortch [ Runner ]
przy tworzeniu konta jest okno, w którym możesz wybrac silver czy gold trail. tak mi się przynajmniej wydaje.
AcMilan1899 [ Pretorianin ]
Mi archimentow nie przenioslo
Aha i jakie jest te okno do wybory live czy sliver ??