GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co jest z tym Firefoxem??

04.07.2009
12:09
[1]

Lukis' [ Generaďż˝ ]

Co jest z tym Firefoxem??

Kurcze nigdy na niego nie narzekałem a po kupieniu nowego kompa (i nowej instalacji XP) nie pobiera mi plikow i nie mam pliku download.rtf ktory mialbym usunac. Reinstalacja tez nic nie daje.

najlepsze jest to ze to sie stalo po wgraniu starego profilu. Co mam zrobić?

04.07.2009
12:10
[2]

polak111 [ LOXXII ]

To może odinstaluj, przeczyść rejestr CCleaner'em, wejdź do rejestru i posprawdzaj czy nie masz pozostałości po FF i zainstaluj ponownie.

04.07.2009
12:17
[3]

YogiYogi [ Konsul ]

Wyczysc cache profilu, moze masz niekompatybilny plugin itp. itd.
Zmien skorki na domyslne - niektore nie sa kompatybilne z nowymi wersjami i sa problemy.

04.07.2009
12:47
[4]

mirencjum [ operator kursora ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.