Lukis' [ Generaďż˝ ]
Co jest z tym Firefoxem??
Kurcze nigdy na niego nie narzekałem a po kupieniu nowego kompa (i nowej instalacji XP) nie pobiera mi plikow i nie mam pliku download.rtf ktory mialbym usunac. Reinstalacja tez nic nie daje.
najlepsze jest to ze to sie stalo po wgraniu starego profilu. Co mam zrobić?
polak111 [ LOXXII ]
To może odinstaluj, przeczyść rejestr CCleaner'em, wejdź do rejestru i posprawdzaj czy nie masz pozostałości po FF i zainstaluj ponownie.
YogiYogi [ Konsul ]
Wyczysc cache profilu, moze masz niekompatybilny plugin itp. itd.
Zmien skorki na domyslne - niektore nie sa kompatybilne z nowymi wersjami i sa problemy.
mirencjum [ operator kursora ]