GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

S.T.A.L.K.E.R. : Czyste Niebo - problem

04.07.2009
12:08
smile
[1]

kong123 [ Predator ]

S.T.A.L.K.E.R. : Czyste Niebo - problem

Mam problem z tą gra bo cześc pierwsza dzialala idealnie a druga mocno rwie na jakichkolwiek ustawieniach a przeciez miala chodzic na dx8!!!

Mój sprzęt (nie za świetny zresztą ale mimo wszystko)
PROC. Intel Celeron 2,7 Ghz
RAM 2GB
GRAF. HD3450 256 MB

no i myślałem ze jakoś pogram a tu .....
Jeszcze jak w grze jest pogoda to da sie grac a jak deszcz to normalnie można sie pochlastać

Prosiłbym was o pomoc i dziękuje!

04.07.2009
12:11
[2]

polak111 [ LOXXII ]

Czyste Niebo jest trochę bardziej wymagającą grą niż pierwsza część. Pozostaje Ci zmienić opcje graficzne na minimum. Celeron 2.7Ghz oraz karta to na pewno nie szczyt marzeń, więc się nie dziw, że Ci słabo chodzi ta gra.


edit: Zainstaluj najnowszy patch. Patche bardzo wiele poprawiają w tej grze.

04.07.2009
12:25
[3]

kong123 [ Predator ]

ale nie wiem czemu na minimum tnie sie najbardziej

04.07.2009
12:35
smile
[4]

kong123 [ Predator ]

to o fuelu i prototypie nie mam co mazyc

Ech..dobrze ze mam konsole ale cena tych gier ech

04.07.2009
12:59
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Gra najbardziej zwalnia po włączeniu rozszerzonego, pełnego oświetlenia dynamicznego. Zmniejsz jakość oświetlenia.

04.07.2009
13:07
[6]

kong123 [ Predator ]

niestety nie pomaga i patch instalowałem.....

04.07.2009
13:12
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Producenci kart graficznych i gier zalecają używać najnowszych sterowników. Instalacja najnowszych wersji sterowników karty graficznej zalecana jest przede wszystkim, przy problemach z wyświetlaniem grafiki lub z samym działaniem gier.



W systemie XP zaleca się instalację bibliotek DirectX po każdorazowej instalacji sterowników do karty graficznej i karty dźwiękowej.


04.07.2009
13:19
smile
[8]

kong123 [ Predator ]

spróbuje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.